Po loňském ročníku s Linkin Park v čele, který uvedl jak zástupce rockové tak i hip hopové a popové scény, se žánrové spektrum Aerodrome festivalu letos ještě rozšíří. Pořadatelé tímto podnikají první krok směrem k akcím zahraničního formátu, kde žánr nehraje roli a na jednom pódiu se střídají zástupci zcela odlišných hudebních stylů.
 
První scéně, která bude věnována zástupcům popu, indie, hip hopu a elektroniky, bude vévodit jedna z nejpopulárnějších zpěvaček současnosti - Lana Del Rey, industriální ikona Nine Inch Nails a rapové hvězdy Macklemore a Wiz Khalifa.

Příznivcům rocku, metalu a hardcoru bude věnováno druhé pódium, jehož program nabídne tak zvučná jména jako Limp Bizkit, Parkway Drive, Stone Sour, Body Count Feat. Ice-T, Bullet for My Valentine, Hollywood Undead a mnoho dalších.

Nově také festival letos opustí Prahu a přesune se na letiště v Panenském Týnci, které přináší dvě nesporné výhody - program nebude limitován vyhláškou nočního klidu a může tak probíhat až do časných ranních hodin a zároveň návštěvníkům umožní kempování v areálu festivalu, kde si mohou buď postavit vlastní stan nebo si pronajmout tent hotel či VIP stan.
 
Na návštěvníky Panenského Týnce, na jehož letišti ve dnech od 28. do 30. června se Aerodrome uskuteční, bude čekat i bohatý doprovodný program poskytující různé formy relaxace i vyžití pro příznivce adreanalinu. Areál bude samozřejmě vybaven také nespočtem kaváren, restaurací a prodejních stánků s pestrou gastronomickou nabídkou.

5ae08a5c3eff4obrazek.png
Milky Chance

5ae08bed06057obrazek.png
Nine Inch Nails

Nově pořadatelé také pro větší pohodlí příznivců festivalu nabízejí dopravu zdarma z Prahy a zpět festivalovým autobusem. Vstupenky, program a další info na www.aerodrome.cz
 
Aerodrome 2018 - stávající program:
 
Čtvrtek 28. 6.

 • Stage 1: Wiz Khalifa, MO, Glass Animals, PVRIS, Tommy Cash, Celeste Buckingham
 • Stage 2: Parkway Drive, Bullet For My Valentine, Underoath, Thy Art Is Murder, Crossfaith
   
  Pátek 29. 6.
 • Stage 1: Lana Del Rey, Chvrches, Portugal. The Man, Milky Chance, X Ambassadors, Ofenbach
 • Stage 2: Stone Sour, You Me At Six, Silverstein, Being As An Ocean
   
  Sobota 30. 6.
 • Stage 1: Macklemore, Nine Inch Nails, The Kills, Kodaline, Nothing But Thieves, Frank Carter
 • Stage 2: Limp Bizkit, Hollywood Undead, Body Count feat. Ice-T, Skindred, Eskimo Callboy

Foto: Profimedia.cz, festival Aerodrome

Reklama