lindex
Z kolekce: Lindex

Jen málokterá žena má tu odvahu, aby vyrazila k vodě pouze v plavkách. Většinou se poohlížíme po lehkých svršcích, které nás během cesty alespoň z části schovají. Nosí se moderní tuniky, prodyšné šaty či overaly, nebo exotické sarongy. Jaký je váš favorit?

cellbes
Z kolekce: Cellbes

  • Nedá se říct, jaký plážový oděv je nejvhodnější, důležité je správně vybrat materiál. Velkým obloukem se vyhněte elastanu nebo polyesteru. V „umělotinách“ budete během chvilky pečená ve vlastní šťávě. Navíc ani nesají pot, takže se můžete i nehezky osypat, takové potničky nejsou příjemnou záležitostí. Oproti tomu bavlna, viskóza či len jsou velmi příjemné a pro horké letní dny jako dělané.

lindex
Z kolekce: Lindex

Šaty, overal, tunika či sarong?

  • Nejpohodlnější variantou plážového oděvu jsou bezpochyby šaty či dlouhé tuniky. Jsou vzdušné a praktické tedy značka ideál. Dále jsou zde overaly. U těch ale přemýšlejte dopředu. Pokud si totiž budete chtít převléknout kalhotky přímo na pláži, poskytnete přihlížejícím zábavnou show. Z nohavice budete gaťky dostávat jako ježka z klece, horko těžko.  
  • Pro milovnice originálních kreací jsou zde šatky, parea, sarongy, říkejte jim, jak chcete. Jejich plusem je to, že mají mnoho způsobů využití. Můžete si z nich udělat krátkou či dlouho sukni, šaty, top nebo stylovou pokrývku hlavy.

Nenechte si ujít:

lindex
Z kolekce: Lindex

  • Až si budete vybírat nový plážový kousek, rozmyslete si, jestli jej chcete opravdu jen k vodě. Pokud si ráda po celém dni na koupališti zajdete ještě na dobrou večeři, vybírejte model, který bude vhodný i do společnosti. V tomto případě to jsou tedy hlavně moderní tuniky, dlouhé košile či šaty. Opět si pohlídejte materiál. Přeci jen nechcete působit, jako byste právě vypadla krávě z huby. Viskóza je tím pravým. Tato textílie se nemačká tak jako jiné látky.

Čtěte také:

Reklama