Milé ženy-in,tak já už se nikam nechystám, už máme dovolenou za sebou. Doprovázely jí sice poměrně velké potíže,ale vše dopadlo dobře.

Nejdříve jsem váhala, zda vůbec vyjet, můj sen avizoval nějaké problémy před dovolenou a ne vše mělo být tak, jak jsem si myslela.
Jinak bylo to, že jsem se poprvé vydali na dovolenou s dcerou. Los padl na Turecko - Kemmer.

Na letišti přišla asistentka na to, že nemáme ani letenky ani vouchery.
Situace zralá na infarkt. Jelikož jsme měli tuto dovolenou objednanou i zaplacenou přes agenturu, volali jsme jim na mobil. Byla sobota, tudíž se nikdo k fakturám nedostal. Naštěstí jsme měli všechny doklady a potvrzení o zaplacení dovolené s sebou. Zásluhou aktivní letištní asistentky slovenské cestovky jsme nakonec odletěli.Vše zařídila, i místa v letadle/ naštěstí nebylo plné/ i vouchery.

Bydlení ve třech na pokoji mělo sice své klady ,ale i zápory. Ale nakonec jsme byli všichni spokojení. Bylo o nás postaráno opravdu královsky, in-clusive zajistilo jídlo, pití po celý den.

Hotel byl obrovský, když jsme přijeli, byl poloprázdný,ale když jsme odjížděli, přijeli stovky " Rusů".

Ti se chovali jako páni areálu, šikanovali personál a jejich " kurice" chodily i na pláž v " jehlách"!
To byla jedna ze 2 věcí, co nám vadila a pak pozor, kdo by letěl na dovolenou do Kemmeru, neberte  s sebou malé děti.

U hotelů jsou sice bazény ,ale na pláž je přístup po molu a schůdkách , jsou tam velké kameny a dost silné vlny.

k

Já se tam pomalu bála jít plavat.Zaplatit za 8 dní kolem 20-30 tisíc pro jednoho, to bych určitě nebrala, my byli první " várka" rekreantů a měli jsme dovolenou za 8 tisíc se vším všudy.

Tedy pro jednoho. Last minuty jsou opravdu někdy výhodné. Kdo má rád píščitou pláž , ať si raději vybere Alanyii. Tak jsme byli loni. Můj muž známým a příbuzným říká: Loni jsme byli v Turecku, ženu tam znásilnili a mně vyrazili zuby. No, kam jinam než do Turecka jsme jeli i letos. Žena jinak nedala....

k

Opravdu je Turecko zaslíbenou zemí, loni jsme navštívili i Pamukkale a termální lázně. Nádhera......
Přikládám i pár fotek z letošní dovolené.
lalica

Pozn. red.: text nebyl redakčně upraven.


Nad Tureckem jsem taky uvažovala, jenže bychom tam museli letět a znáš mě – už jsem to tu psala. Moc bych tam chtěla… snad se jednou psychicky ztopořím a vlezu do letadla.

Na Rusáky už jsem si názor vyhladila – „komplex vícecennosti pramení vždycky z velkého komplexu méněcennosti“.

Skromnost a pokora je výsadou moudrých – u nich bych tyhle věci nehledala – oni se nezmění. Snad už jim ani nevadí, že nikde nikdo nemá rád.

Fotky : Nádhera!!

A vy? Zůstanete u rodné hroudy, nebo se letos vypravíte za vůní exotiky a dálek? Nebo jste to už stihli? Kdepak jste byli? Doporučte!

Pište na redakce@zena-in.cz

Reklama