Patřím sice mezi zrozence "Vah", ale jelikož již o den později vládně Štír,tíhnu ke všemu tajemnému a mystickému.

Občas dělám věci, o kterých se jiným ani nesní a také se stane, že se mi připlete do cesty někdo, o kom si myslím,že to určitě není naše první setkání....

Karty jsem si nechala naposledy vykládat asi před 10 lety jednou starou paní ze sousedství. Brala si za svou věštbu od každého jen" pade" .

V mnohém se tato žena strefila zcela přesně-potíže s dětmi ..atd..Před 5 lety nastoupila k nám do práce na pár měsíců paní na úklid. Zabývala se mnoha činnostmi , reiki , výkladu z mincí , bylinkářstvím .

Paní Majka měla svého osobního anděla Pepu, který jí sedával na rameni. Ochraňoval jí a radil. Poznala špatné zóny, vytušila dávné křivdy , co se před mnoha léty na nich udály.

Když jsem s Majkou vzpomínala na dětství, zjistila jsem , že použila jméno dávného strašidla, které jsem desetiletí nezaslechla. I když jsme bydlely od sebe vzdáleny mnoho kilometrů, bály jsme se pověstné " mory",která sedávala na prsou a dusila své nebohé oběti.

Paní mi říkávala, že jsem hodný člověk , že to pozná podle aury. Ptala jsem se i na svého muže , ale k němu se nechtěla vyjádřit......

Zdálo se mi, že mi chce toho pořád mnoho říct, půjčovala mi knížky, CD, občas donesla dárek /náramek, pyramida/. Přiznám se, že jsem nikoho tak zvláštního před tím nepotkala. 

Mrzelo jí, že jí pracovní poměr skončil a ona musela odejít. Pak už jsem slyšela u nás na účtárně , že těžce onemocněla s plícemi. Asi jí pomohl její osobní anděl, protože se z nemoci dostala a dodnes si posíláme sms- ky na Vánoce a Velikonoce.

Další zvláštní osobu jsem potkala v nemocnici , ale o ní až někdy příště....
lalica

Pozn. red.: Text nebyl redakčně upraven.


Paní Majce rozumím. Jako dítě jsem měla tři Anděly. Měli zvláštní jména, která nevím, kde jsem vzala. Mám je pořád… jména si nechám raději pro sebe. :-) Míša

Máte i vy vlastní zkušenost s Anděly, věštěním, věštkyněmi, magií, nebo se vám stalo něco o co se chcete v dnešním denním tématu podělit? Pište na redakce@zena-in.cz.

Reklama