Milá redakce,já mám již více jak 15 let svého / našeho/ " dvorního " léčitele. Byla jsem u něj vícekrát na masáže, pomohl synům s problémy s močovými cestami i nervy.

Má také malou bylinkovou prodejnu, kde hned doporučí čaje, mazání a pod.
Zhruba před 13 lety měla tehdy 18 letá dcera velké problémy. Denně jí bolelo v podžebří a také břicho. Prošla mnohými vyšetření, tomografem a pod a žádný výsledek.

V té době byla se školou na rekreaci u moře v Itálii a domluvila se , že ten druhý měsíc tam zůstane s kamarádkou na brigádě. Potřebovali pokojské do hotelu.

Střídaly se období kdy jí bylo líp a ona mi tenkrát řekla:Víš mami, do Itálie jsme jeli  autobusem ,ale zpět si za vydělané penízky koupím letenku z Říma. Ještě nikdy jsem neletěla a vzhledem k mým
neustálým zdravotním problémům už asi nepoletím.....

Po návratu domů, nastalo opět špatné období. V naší nemocnici jsem objevila nějakého odborníka , o kterém se psalo v novinách.Poprosila jsem jej , zda by neprostudoval materiály o vyšetřeních dcery a neřekl nám, co s ní může být.
Opravdu se podíval,ale krom trošku zvýšené činnosti štítné žlázy , nenašel nic.
A tak jsem dceru objednala o léčitele.

Byla jsem tam s ní, protože se moc bála. Napíchal jí po vyšetření jehličky a šly jsme domů. V noci mně dcera vzbudila, že asi umírá a že z  má v moči krev s nějakými kousky.
Jeli jsme na pohotovost,ale z té nás málem vyhnali, že jsme dvě hysterky a že zánět močovodů mají co 2 měsíce a nedělají s tím ciráty....To nám řekla lékařka i sestra na příjmu.

Doma jsem  uvařila dceři 2 litry bylinkového čaje, dala na břicho obklad a ona spala a spala, skoro 20 hodin.

Vstala pak čilá, odpočatá a říkala, že se cítí skvěle.
Podle všeho jehličky  akupunktúra/pomohly uvolnit močové nebo žlučové cesty a dceři se  po mnoha měsících ulevilo.
Jak jsem předeslala, uplynulo  13 let , k tomu našemu léčiteli chodíváme, když potřebujeme pomoct a poradit, doporučila jsem jej i přátelům a příbuzným.
Je to příjemný člověk, dá se s ním i popovídat o všem možném a ceny za jeho služby jsou velmi příznivé. Kéž by takových lidí bylo více...
lalica


V životě jsem akupunkturu nevyzkoušela, ale je dobře, že můžeš poskytnout druhým informace. Vida, jehličky a hned to jde.  M.

Máte i vy nějaké zkušenosti s alternativní léčbou, léčiteli a podobně? Jaké? Pište na redakce@zena-in.cz

Reklama