I já se domnívám, že čísla v životě člověka dost znamenají. Moje maminka říkávala například :"Třináct, Pánbůh při nás".

Jiní pokládali toto číslo za nešťastné a hlavně pokud tento datum vyšel na pátek.
Držím se toho, bay se v mém okolí neobjevily tři šestky- symbol ďábla.

Syn si toto  číslo vybral na svou SPZ-ku a s autem byly velké potíže. Měl pár menších karambolů, auto mi třikrát vykradli. Když kupoval jiný vůz, řekla jsem mu, ať se šestkám vyhýbá . Problémy prozatím nejsou.

Já mám ve svém datu narození zdvojené číslo 22. I když jsem zrozencem Vah, hodně mně zajímá mystika, astrologie, léčitelství....
lalica

Pozn. red.: text nebyl redakčně upraven.


Ty záliby mě se dvěma dvojkami ve Tvém datu nepřekvapily. Dvě Luny, to je krása, ale také snadné podlehnutí iluzi. Jsi ovlivnitelná. Teď k číslu šelmy 666 - snad Ti bude platná informace, že jde podle historiků o velikou mystifikaci.

Totiž, řecká abeceda je abecedou „číselnou“ - každé písmeno má vlastní číselnou hodnotu.

No a když to vezmeme doslova, je zajímavé, že číselná hodnota věty „kai o arithmos autou chxs“ („a je to číslo 666“) je dohromady 2368, což přesně odpovídá číselné hodnotě jména Iésous Christos (Ježíš Kristus). Čili já bych se tou šelmou tak neoháněla.

Navíc, a za tím si stojím, Bible je prakticky on-line knihou, na jejímž obsahu pracovalo tolik „redaktorů“, jako je listů v Boubíně. Je vlastně neustále a po staletí se měnícím  obsahem vždy podle toho, pro koho nebo komu byl přizpůsoben.

Co bylo původní, nikdo neví, ale vsadím se, že bychom se asi hodně divili. :-) 

Měj prima den a věz,  že 6 je číslem Venuše – odjakživa. A ta je planetou lásky. I sám Ježíš je podle některých vykladačů číselných kódů textů šestkou. Vrátím se k citaci na začátku „KDO MÁ ROZUM“  :-)) Míša.

Povídáme si o šťastných a nešťastných číslech. Pište na redakce@zena-in.cz a mějte krásný den!

Dnešní výhrou pro vylosovaný příspěvek je krém od VICHY, po kterém se číslo vašeho věku zaručeně scvrkne.

Reklama