Jak chráníte své nehty, aby vypadaly dokonale upravené po celé dny? Nechte tyto starosti Maybelline New York a jeho novému laku na nehty EXPRESS FINISH SHOCK CONTROL. Už nemusíte mýt nádobí v rukavicích, abyste své nehty ochránily. Objevte nový rychleschnoucí lak na nehty EXPRESS FINISH SHOCK CONTROL. Zabere vám 1 minutu, ale vydrží po celé dny.

 

Během dne vám spousta věcí (píšete na klávesnici, hledáte klíče v kabelce) může „zlikvidovat“ vaši manikúru. S novým lakem EXPRESS FINISH SHOCK CONTROL dnes můžete dělat vše a vaše nehty budou vypadat stále stejně - jako byste se jich ani nedotkla. Nový rychleschnoucí lak na nehty a jeho jedinečné složení vytvoří na vašich nehtech ochranný štít – shock control film – který odolá všem „šokům“ během dne.

 

Rychleschnoucí lak EXPRESS FINISH SHOCK CONTROL od Maybelline New York přináší svým stálým zákaznicím přesně to, co si představují pod barvou na nehty a zároveň láká nové spotřebitelky, které hledají skvělý a dlouhotrvající výsledek,  a to vše jen jednou vrstvou. Maybelline New York se tak řadí mezi nejvýznamnější experty  v dekorativní kosmetice. Vedoucí postavení zastává Maybelline New York i v inovační technologii, což dokazuje jedinečný a velice přesný  kartáček pro jednodušší aplikaci. Jedinečné složení vytvoří na nehtu ochranný film, která odolává  lámání, štěpení a odlupování částeček laku. Jediným tahem jsou vaše nehty dokonale natřené a barva uschne už za 1 minutu a vydrží po celé dny.

 

 

 

 

a     

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Lak na nehty, který se neodlupuje

a      Převratná technologie  - jedinečné složení vytváří ochranný film, který odolá všem “nástrahám“

a      Bezchybné nanesení jediným tahem

a      Zaschne za 1 minutu

a      Vydrží po celé dny

a      Exklusivní velmi přesný kartáček rozptýlí a  rozetře přesné množství laku - pro snazší aplikaci

a      Dermatologicky testováno

 

12  nových odstínů:    

č.  19 – sweet rose

č.  22 – pink pearl

č.  26 – so naturel

č.  27 – marble

č.  71 – pearly pastel                                                 

č. 174 – brassy

č. 252 – peach fantasy

č. 311 – plum acceleration

č. 315 – racy pink

č. 316 – rose rush

č. 319 – lilac lightening

č. 320 – silver speed

 

Doporučná cena:                                                          89,- Kč / 119,- Sk

 

Reklama