profimedia-0433316186.jpg

Zdroj: Profimedia

Na loňský úspěch Mikolase Josefa letos v Eurovision Song Contestu navázala indie-popová kapela Lake Malawi. Hlasy diváků ji posunuly do finále, které bude Česká televize vysílat už dnes večer od 21:00. Čeští zástupci vystoupí jako třetí.
 
Mikolas Josef loni skončil celkově šestý. Uvidíme, jak si dnes povedou Lake Malawi. Je jasné, že si už nyní získali přízeň mnoha fanoušků, kteří jim pod videem ze semifinálového vystoupení na YouTube vyjadřují svou podporu.
 
„Jediná píseň, při které jsem vstal ze židle, tančil a zpíval. Při všech ostatních jsem zůstal k židli jako přikovaný,“ napsal například uživatel Grcko Grčkić. „Dnes večer mě překvapili. Jsou tak dobří, že jsem to vůbec nečekal,“ napsal další uživatel.
 
Uživatel Alex Badm se vyjádřil, že podle něj Lake Malawi patří minimálně do TOP 10. Sergej Tsykalo zase píše, že Friend of a Friend byla nejlepší písní prvního semifinále. „Úžasná, skvělá melodie. Velmi optimistická píseň. Měly by vyhrát.,“ píše uživatel jménem Daniel Kuriak. A podobných pochvalných komentářů je pod videem, mnoho.
 
Budete i vy dnes večer fandit českým talentům a sledovat jejich finálové vystoupení s písní Friend of a Friend?

Reklama