V hlavní roli „specials #vegitalian“ je chřest. Najdete ho v polívce, v těstovinách i v rizotu a to v dokonalé chuťové harmonii - přesně takové, jako jste ve VAPIANO zvyklí. Mistři vapianisté rádi vymýšlejí novinky odrážející aktuální roční období a teď si dali za cíl nabídnout svým zákazníkům jídla, která zatočí s jarní únavou, odlehčí, nabijí svěžestí a dokonce uberou pár let. Tohle všechno skutečně chřest, známý přírodní elixír mládí s celou škálou skvělých účinků na tělo i na duši, dokáže.  Speciální menu, které ve VAPIANO najdete od 15. dubna do 14. června, udělá radost vegetariánům a všem těm, kdo naslouchají svým jarním chutím nebo potřebám organismu se po dlouhé zimě příjemně probudit.

5af573ad48001obrazek.png

5af573bbbe0e2obrazek.png
 
Pokud vás menu okouzlilo, ale přece jen vám v něm něco chybí, nemůžete udělat nic jednoduššího, než své jídlo doladit. Jste přece ve VAPIANO! A tam se s každým nápadem a s osobním přístupem počítá. Poraďte se se zkušeným vapianistou anebo experimentujte bez hranic. Vlastně jednu hranici to vždycky má – všechny ingredience jsou maximálně čerstvé a chutnají tak, jako byste je právě sklidili ze zahrádky.
 
A když máte ve VAPIANO svůj evergreen, který nevyměníte ani za tu nejlákavější novinku na světě? Bude tady pro vás stále. VAPIANO Specials nemají na základní menu a vaši kreativitu žádný vliv. Jen přináší více možností a napoví, které ingredience hýbou aktuální sezónou a kulinářským světem.  Svěží a lehké jaro!

Osobně jsem byla menu ochutnat a musím říct, že mi velice zachutnalo Risotto Vegitalia, takže pokud máte Vapiano po cestě, doporučuji vyzkoušet.

5af574b713eb7obrazek.png

Reklama