Představte si, že se ve výtahu setkáte s neznámým mužem. Vy jedete do čtvrtého, on do pátého. Jenže chemie mezi vámi zafunguje natolik, že jeden z vás stiskne tlačítko STOP. A co se děje poté - pomilujete se rychle a vášnivě. Ve čtvrtém patře už jste zase perfektně upravená.

jednorázovka

Stejně jako muži, také ženy mají své erotické sny a představy, které by v realitě nikdy nenaplnili, snad jen kdyby... snad jen kdyby se naskytla vhodná příležitost, jako například situace, kterou jsem popsal výše. Lákalo by vás něco takového?

Většina z vás asi řekne, že ne - vždyť by to mohlo být bůhvíjak nebezpečné, a kdo ví, jestli byste toho člověka později nepotkala třeba v pracovním kontaktu - ne, rozhodně nic takového! A ptáte se mě, kam na takové hloupé nápady chodím? Odpovídám, že do života...

Jana má přítele Radka, přesto touží po jednorázovce

Mám dobrou kamarádku, říkejme jí třeba Jana. Už ani nevím, jak na to přišla řeč, ale nedávno jsme se v partě přátel bavili o erotických představách a Jana se nám svěřila, že ji láká jednorázovka, načež popsala vysněnou situaci z výtahu. Nálada byla dobrá, tak jsme se začali vyptávat...

Co tě na tom láká?
Ta anonymita. Všechno je rozdaný dopředu, jde jen o živočišný sex, nic víc, nic míň. Pocit nezávaznosti, absolutní uvolnění. Nejvíc ale to, že od toho druhého nic neočekáváte, prostě to skončí a každý si jdete dál za svým.

A co ostatní pocity, dovedla by ses podívat po něčem takovém Radkovi do tváře?
Nikdy se to nestane, teda nejspíš. Nevím, nepřemýšlela jsem nad tím, je to jen představa, ne? Ale asi by to bylo těžký...

Kdyby se to stalo, nebála by ses, že onemocníš nebo otěhotníš?
Mám v kabelce kondom, to dá rozum.

Ví o téhle tvé představě Radek?
Jednou jsme se bavili, ale neřekla jsem mu, že je to moje představa, jenom jsem mu při nějakém filmu vysvětlovala, co asi té holce letí hlavou.

A nebála by ses, kdyby se to hypoteticky stalo, že se to Radek dozví?
Od koho by se to mohl dozvědět? Jedině, že by to na mě poznal. Tohle je právě na tom to super, že by o tom nikdo nevěděl, jen já a ten docela cizí chlap.

Jenže co kdybys pak zjistila, že ten chlap není až tak docela cizí, že je to třeba tvůj nový kolega?
To by bylo blbý.

Jak bys to řešila?
Nevím, nejspíš bych se tvářila, že se nic nestalo. Ale přijde mi to stejně nepravděpodobný, jako že se tahle situace vůbec stane. To už by bylo fakt jak z toho filmu.

A už jsi někdy potkala chlapa, který by ti za jednorázovku stál?
To je blbá otázka, jasně že jo. Ale to není jen o tom, jak ten chlap vypadá, je to o celý situaci. Vzhled toho chlapa je jen jednou z věcí, který by do sebe musely zapadnout.

Čtěte také...

Reklama