Jogurt. Dávno pryč jsou doby, kdy se na našem trhu daly koupit maximálně dva tři druhy tohoto výtečného a zdravého pokrmu. V regálech se krčil jogurt bílý a další s ovocnou příchutí, což znamenalo, že na dně bílého jogurtu je schovaná lžička jahodové marmelády. Vzpomínáte?

Občas někdo přivezl z ciziny lahodný a skvělý jogurt v efektním kelímku a to jsme si pak pochutnávali, panečku.

Dnes si i my můžeme vybírat jogurty z regálů, které jsou přeplněny k prasknutí. Každý dává přednost jiné příchuti, děti mají své oblíbené značky, a tak si všichni bez rozdílu dopřáváme to pravé jogurtové potěšení.

 

Už jste vyzkoušeli nový smetanový jogurt Maestro de Luxe od Meggle? Že zatím ne? Tak to honem napravte, protože skutečně stojí za to. Kelímek plný lahodného a skvělého jogurtu vás určitě nezklame.

A příchutě má vskutku originální. Například Maestro de Luxe s chutí jablečného závinu. Kupte si ho a dopřejte si tuto delikatesu třeba k snídani. Uvidíte, že vám zachutná a zpříjemní vám všední ráno pracovního dne. Anebo dáváte přednost klasice? Není problém. Maestro de Luxe s příchutí jahody vás nadchne svou jemností a výraznou jahodovou chutí.

Mlsáte rádi? Nedokážete si představit ani jeden den bez čokolády? Ani nemusíte a navíc můžete „sladce hřešit“ i zdravě. S Maestro de Luxe čokoládovým uklidníte své chuťové buňky a nebudete mít potřebu sáhnout po tabulce čokolády.

Pokud patříte k opravdovým labužníkům, určitě vyzkoušejte Maestro de Luxe stracciatella. Večerní posezení s kelímkem této delikatesy může být skvělým zakončením dne.

 

Všechny jogurty Maestro de Luxe mají využitelnou energii min. 590 kJ/144kcal, obsah tuku min. 8,1 g, bílkovin min. 2,5 g a sacharidů min. 14,5 g (podle jednotlivých příchutí). Jsou složeny ze smetany a živé jogurtové kultury. Ovocná nebo čokoládová složka tvoří 15 % obsahu každého jogurtu.

 

Nalákali jsme vás? Věříme, že ano. Jestli si chcete ověřit chuťovou výjimečnost jogurtů Maestro de Luxe, přijďte do vybraných obchodů ochutnat. Seznam obchodů, kde budou probíhat ochutnávky najdete ZDE .

 

Přejeme vám dobrou chuť.

Pro více informací klikněte na www.meggle.cz