5d77a134c957fobrazek.pngExistuje nespočet osvědčených receptů, ale teprve značka TEFAL jim dokázala dodat to nejdůležitější: Rychlou přípravu a jistotu perfektní chuti. S novým polévkovačem My Daily Soup (BL542) si může připravit lahodnou polévku opravdu každý, a navíc zcela podle své chuti. Stačí přidat oblíbené ingredience a pochoutka je na světě za pár minut.

Kouzlu přípravy domácích polévek v polévkovači Tefal My Daily Soup snadno propadnete. K vybrané zelenině, bramborám či houbám stačí přidat vaše oblíbené ingredience a do třiceti minut máte bez nekonečného míchání, mixování a pasírování luxusní rajčatovou, mrkvovou, dýňovou, brokolicovou či žampionovou polévku na stole. Navíc ji můžete servírovat přímo z nádoby – díky ergonomicky tvarovanému držadlu je to opravdu pohodlné. Se třemi automaticky nastavenými programy připravíte krémovou polévku, polévku s kousky, ale také lahodné studené smoothie.

Všechny tyto programy lze navolit na přehledném ovládacím panelu s digitálním displejem, a to včetně funkce automatického čištění. Dokonale izolovaný povrch polévkovače zajistí bezpečnost při přípravě pokrmů od začátku až do konce! S objemem 1,2 l uspokojíte celou rodinu, případně si můžete polévku připravit jenom pro sebe, do zásoby.

Doporučená cena je 2 299 Kč.

Krémová sýrová polévka s cuketou
5d77a155c850aobrazek.pngPro 4 osoby potřebujete:
600 g cukety nakrájené na kostičky, 60 g nakrájené cibule, 100 g plnotučného krémového sýru, 2 lžíce nasekaného čerstvého estragonu, 400 ml vody, sůl a čerstvě namletý pepř.

Do přístroje dejte cibuli, krémový sýr, cuketu, 1 lžíci estragonu a vodu. Přidejte sůl. Polévkovač zaklopte a vyberte program krémová polévka. Po dokončení procesu vaření nalijte polévku do misek, posypte zbytkem estragonu a čerstvě mletým pepřem.

Tip: Podávejte posypané špetkou chilli.
5d77a116c1f4aobrazek.png

Reklama