Přinášíme vám skvělé recpety na zaručeně lahodné koktejly, které jsou jako stvořené pro letní večery. A je úplně jeno, jestli je trávíte v baru, na chatě, na balkóně či kdekoliv jinde. Tyto úžasné nápoje si totiž podle našeho návodu můžete namíchat zcela sami. Grapping

Grapping
4 cl Garrone Rosso + 1 cl citronový sirup + grepový džus růžový
Naplňte šejkr ledem, pak potřebnými ingrediencemi a vše pořádně promíchejte. Nápoj přelijte do sklenice a ozdobte plátkem růžového grepu.

Višňový sen
4 cl Garrone Cherry + hruškový džus + banánový džus
Do ledem naplněného šejkru nalijte stejné množství Garrone Cherry, banánového a hruškového džusu. Třepáním promíchejte, pak přelijte do sklenice a ozdobte ananasem.

Bru Dry
3 cl Garrone Dry + Soare sekt brut
V míchací sklenici krátce protřepejte samotné Garrone Dry, pak bez ledu přelijte nápoj do koktejlové sklenky, dolijte sektem a ozdobte olivou.

Bitter Sunrise
4 cl Garrone Botter + pomerančový džus
Sklenku naplňte ledem, Garrone nalijte jako první a pak přes led opatrně dolijte džus tak, aby se jednotlivé vrstvy nápoje nesmíchaly. Nápoj ozdobte plátkem pomeranče.

Karkulka
4 cl Garrone Bianco + 3 cl malinový sirup + 1,5 cl Sprite
Sklenici naplňte ledem, nalijte sirup, Sprite a vermut Garrone Bianco. Sklenici ozdobte plátkem pomeranče nebo citronu.

Sunny Kiss
4 cl Garrone Bianco + 2 cl jahodový sirup + 15 cl multivitaminový džus
Sklenici naplňte ledem, nalijte sirup a přes led pomalu dolijte v šejkru promíchané Garrone Bianco s multivitaminovým džusem. Ozdobte jahodou a podle chuti přidejte vodu.

Více informací o vermutech Garrone najdete na stránkách www.garrone.cz !

Reklama