Od teď mlsáte jedině bez výčitek

Představě horkého léta a ledové kávy s vyšlehanou pěnou na příjemné zastíněné zahrádce vaší oblíbené kavárny se prostě nedá odolat. Co si ale počít, pokud se právě snažíte zhubnout pár nadbytečných kilogramů? A i když svou pevnou vůli poctivě trénujete, při posezení v kavárně byste jen horko těžko řekla – vy, milovnice dezertů – všem lákavě vyhlížejícím nástrahám ne.

5b6962a9961c8panna1.jpgKompromisy si ale můžete schovat na jindy. Víme totiž, jak si pochutnat na báječném dezertu, aby se výčitky svědomí nedostavily. Posaďte se pod slunečník na terasu nebo na balkon a pochutnejte si na jedné ze sladkých dietních novinek české proteinové diety KetoDiet.


Ledová káva a báječné zákusky s minimem cukru

O jakých sladkých novinkách je řeč? Milovníci kofeinu jásají nad proteinovou ledovou kávou s čokoládovou příchutí, která vás s hrstí drceného ledu a kapkou mléka nejen parádně osvěží, ale s velkou porcí bílkovin také zasytí. Káva obsahuje jen minimum cukru, ale díky lahodné smetaně a poctivému kakau, ze kterých se vyrábí, vám spolehlivě zažene chutě na sladké. A jako v každé správné kávě i v té proteinové se díky obsahu kvalitní kávy dočkáte povzbuzujícího účinku kofeinu.

5b69625d5db5ckava.jpg

Kromě ledové kávy si pochutnáte i na dalších dvou báječných proteinových dezertech. Na rozplývající se panna cottě s příchutí smetany a vanilky, kterou si můžete ještě vylepšit troškou skořice nebo rozmixovaným lesním ovocem, a nadýchané voňavé borůvkové pěně. Obavy o štíhlou linii tak s klidem přenechte ostatním.

keto5.jpg

Díky kvalitnímu složení, vysokému obsahu bílkovin a minimu cukru si totiž můžete jak panna cottu a borůvkovou pěnu, tak ledovou kávu dopřát i v proteinové dietě. Všechny novinky jsou navíc zcela bez lepku. A nebojte se, žádné náročné vaření vás nečeká. Dezerty stačí zalít vodou, pořádně promíchat a nechat vychladit.

Reklama