První šaty jsou z premiéry Klanu Gucci v New Yorku. Lady Gaga si u této příležitosti vzala černé upnuté šaty, které kopírovaly její siluetu. V oblasti dekoltu byly velmi odvážné, protože jí poprsí zakrývaly jen pruhy průsvitné látky, které měla kolem krku zavázané na mašli. Model byl z dílny Armani.

cl1.jpg
Foto: Profimedia

Na slavnostní londýnskou premiéru zpěvačka oblékla fialové tylové šaty Gucci. Průsvitný model doplnila síťovanými punčochami a černými botami na vysokých podpatcích a celému outfitu tím dodala rebelský punkový nádech.

profimedia-0642383212.jpg
Foto: Profimedia

Italskou premiéru, která se konala v Miláně, si zpěvačka a herečka odbyla v rudých šatech korzetového střihu s vysokým rozparkem. Saténovou róbu, která našla inspiraci v kolekci z devadesátých let, pro ni vytvořil ateliér Versace.

rud.jpg
Foto: Profimedia

Na vystoupení v pořadu Good Morning America, které bylo rovněž spojené s propagací snímku, si Lady Gaga oblékla bílé kalhoty s průstřihy, díky nimž vynikaly její extravagantní boty, a modrý blejzr s výrazným květinovým vzorem značky Rodarte.

V Miláně oblékla šaty ke krku se zvířecím vzorem od značky Valentino. Vzala si k nim špičaté lodičky v nude barvě a bílou kabelku se zlatým řetízkem.

zvir.jpg
Foto: Profimedia

Další model patří k těm vůbec nejextravagantnějším. Jde o podivné blejzrové šaty s průstřihy na bocích a výrazným stříbrným zdobením. Rukopis značky Alexander McQueen je snadno rozpoznatelný.

alex.jpg
Foto: Profimedia

Všechny modely jsou nápadité a na zpěvačku a herečku, která ráda obléká netradiční věci, se hodí. Celkový dojem ovšem poněkud kazí příliš silné líčení, kvůli kterému vypadá spíš jako umělá panenka. Určitě by jí prospělo, kdyby na něm ubrala.

Zdroje: Glamour, Instagram Lady Gaga, Profimedia

Reklama