I když to zpočátku nevypadalo, nevhodný dárek od manžela čtenářky s nickem ladouch se nakonec stal dárkem nejmilovanějším. Holt, zvyk je železná košile... anebo jiná?

Krásný den všem ženám in.
Většinou dostávám dárky, které si přeji, takže se mě nestává, že bych měla problém kam s ním. Žádné dárky, které jsem obdržela neskončily jako putovní ani na dně skříně. Jen jednou se mě stalo, že jsem si přála k vánocům noční košili. Když jsem jí pod stromkem rozbalila, neudržela jsem se a prohlásila, proboha na koho to je na slona, dostala jsem totiž košili jak jsem si přála, ale byla olbřímých rozměrů. No a co myslíte, stala se mou nejoblíbenější košilí, protože byla nádherně teplá, vešla jsem se do ní sice dvakrát, ale nosila jsem jí až do roztrhání, nikde mě netěsnila ani neškrtila a krásně se mě s ní spalo. Takže nakonec i dárek, který jsem pohaněla jsem odprosila a měla ho ráda.

Jinak si dáváme dárky většinou praktické i když se tam vždy najdě nějaká milá pozornost, která udělá radost. Přeji všem, aby dostávaly dárky ze kterých budou mít radost a když ne tak to prosím nedávejte najevo, jako já manžel z toho byl špatný a mě ho bylo líto, ale když pak viděl jak ráda tu košili nosím tak říkal, jo tak košile na slona a jak jí ráda nosíš.

ladouch

pozn.red: Text nebyl redakčně upraven

___________________________

Na rozdíl od čtenářky Dajky, která dostala bundu obřích rozměrů, jste alespoň v té noční košilce nemusela jít ven ))
A víte co? Ony jsou časem ty košilky obřich rozměrů stejně nejlepší.))
Děkuji, že jste napsala a přeji hezký den
Saša

Téma dnešního dne: Nevhodné dárky

  • Stalo se vám někdy, že jste byly obdarované nevhodným dárkem?
  • A co jste s ním dělaly?
  • Od koho a při jaké příležitosti jste nevhodný dárek dostaly?
  • O jaký „dárek“ konkrétně šlo?
  • Přimhouřily jste oči a dárek jste si nechaly?
  • Hodily ho na věky věků do skříně?
  • Daly někomu jinému?
  • Vyměnily?

Veselé i vážné historky ohledně nevhodných dárků pište
na redakční e-mail: redakce@zena-in.cz

Jednu ze čtenářek odměníme (doufáme, že vhodným dárkem), a to vlasovým šamponem od ORIFLAME (s vůní grepu) a s vůní pomeranče zase dostanete hydratační krém od RYORU.

darekkk

Reklama