Moderátorka a herečka Laďka Něrgešová čeká chlapečka. Termín porodu je stanovený na 17. nebo 18. července. Jak se Laďka cítí pár dní před porodem?

Herečka a moderátorka Laďka Něrgešová se pilně připravuje na roli matky. Pár dní před porodem si zrovna neužívá: „Když jsem naříkala v šestém měsíci, tak mě známí uklidňovali, že to ještě není nic oproti poslednímu týdnu a měli pravdu,“ říká Něrgešová. Určitě však nepropadá náladám. „Už se moc těšíme. Jen si vůbec nedokážu představit, že fakt vyleze mimino,“ dodává s úsměvem.

A jméno dítěte? Zatím ho rodiče nechtějí prozradit: „Opravdu to na mě nechtějte, nevědí to ani rodiče. Když ještě chlapeček není narozený, považovala bych to za určitý druh rouhání, nezlobte se,“ vysvětluje půvabná herečka.

Termín porodu je stanovený na 17. nebo 18. července. Moderátorka má už nyní sbalenou tašku do porodnice pro případ, že by se miminku chtělo na svět dříve. „Je to nespravedlivý, téměř všechny mé kamarádky rodily o cca 9 dnů dříve, už bych to měla mít za sebou,“ směje se.

I konkrétní místo, kde bude porod probíhat, zatím tají. „Rodit budu tam, kde rodí můj dlouholetý gynekolog pan doktor Libor Novák, který je zlatíčko a pankáč, jehož přístup mi absolutně vyhovuje. Porodnice mi byla takto de facto přidělena. Maximálně mu důvěřuji. Je to mimo Prahu, ale jsem klidná. Vzala jsem si totiž takového chlapa, u kterého mám stoprocentní jistotu, že mě odrodí i v autě,“ pěje chválu na svého manžela Jaroslava Plesla. Pochyby o pověstné mužské „síle“ při porodech, herečka vyvrací. „Tak to fakt ne. To spíš budu hysterická já a Jarda bude ten, kdo mě podrží.“

Návrat před kamery seriálu Velmi křehké vztahy zatím Něrgešová neplánuje: „Chci se vrátit, ale teď vám nedokážu říct konkrétní datum. Vše se bude odvíjet od toho, jaký režim bude dítě mít a jaké budou další okolnosti. Vše se ale včas dozvíte,“ slibuje budoucí maminka.

fotografie: Archiv Laďky Něrgešové

Co byste popřála Laďce pár dnů před porodem?

Reklama