Ve čtvrtek 27. 9. vychází, současně s knihou, audiokniha Ladislava Špačka Rokovy výlety do historie s podtitulem etiketa pro školáky. Dílo zábavnou formou přináší vhled do života na královských dvorech nejslavnějších panovníků a zároveň posluchače seznamuje s pravidly dnešního chování v rodině, ve škole a ve společnosti.

Audiokniha, kterou Ladislav Špaček sám načetl, originálně kombinuje současnost a minulost. Děti i rodiče nahlédnou do života na dvorech Ludvíka XIV., císaře Rudolfa II. Habsburského, Marie Terezie a mnohých dalších prostřednictvím kouzelných výletů desetiletého chorvatského chlapce s českými kořeny Roka. Roko dětem také nenásilnou formou ukáže  jak se chovat ve škole, na rodinné oslavě nebo u lékaře.

Během výletů do historie se posluchači dozví pozoruhodné informace o zvyklostech a stolování v dávných dobách. V audioknize není nouze o neotřelé zajímavosti jako například, kdy byla poprvé použita vidlička nebo jak se k nám dostala čokoláda.
5bab4957b0d34obrazek.png

Audiokniha je k dostání na Audiotéce za 249 Kč.

Audiokniha je také součástí tištěné knihy, v sítích knihkupectví, ve formě voucheru ke stažení zdarma.
 
O Audiotéce:
Audiotéka je největší distributor audioknih v?České republice a poskytovatel stejnojmenné mobilní aplikace. Svým uživatelům nabízí více než 4 000 titulů nejrůznějších literárních žánrů či audio verze populárních časopisů a?přes 7?milionů minut mluveného slova. Letos Audiotéka slaví již sedmileté výročí na českém trhu. 

Více inspirace najdete na stránkách www.audioteka.com/cz 

Reklama