Kim Kardashian a North West

Čas od času se s dcerkou North West sladí i profesionální celebrita Kim Kardashian. Ve třpytivých šatech, v nichž obě připomínaly disco koule, se objevily v roce 2016 v New Yorku. North ovšem nevypadala, že by z toho byla nějak zvlášť nadšená.

profimedia-0298955749.jpgFoto: Profimedia

Beyoncé a Blue Ivy

Expertkou na sladěné outfity matky a dcery je zpěvačka Beyoncé. Ta na dceřin šatník pečlivě dohlíží. V roce 2017 ji vzala na premiéru filmu Kráska a zvíře v podobných zelených šatech, jako si oblékla ona sama. Na začátku letošního roku se společně objevily v obchodu s látkami v barevně ladících teplákových soupravách. 

profimedia-0323993949.jpgFoto: Profimedia

profimedia-0496909256.jpgFoto: Profimedia

Alice Bendová a Alice

Nic nenechala náhodě ani herečka Alice Bendová, která se v roce 2019 vyrazila na křest CD Hurvínkův kouzelný gramofon s dcerou Alicí. Obě zvolily šaty, vysoké kozačky a stejné kožené bundičky.

profimedia-0416367910.jpgFoto: Profimedia

Tereza Mátlová a Emily

Někdy stačí jen společná barva a hned je jasné, kdo k sobě patří. Na návštěvu divadla zvolila zpěvačka Tereza Mátlová modrou róbu a do stejné barvy oblékla i svou dceru. A aby toho nebylo málo, stejně barevnou kravatu měl i její tehdejší přítel František Janeček.

profimedia-0353447532.jpgFoto: Profimedia

Demi Moore a Rumer 

Jaká matka, taková Katka by se dalo říct při pohledu na společnou fotografii herečky Demi Moore s dcerou Rumer Willis. Chápeme, že máte možná problém je od sebe rozeznat, a tak pro jistotu upozorňujeme, že Demi je vpravo. Spíš než jako matka s dcerou, vypadají jako sestry. A v tomhle případě rozhodně nejde o klišé.

profimedia-0246455971.jpgFoto: Profimedia

Jennifer Lopez a Emme 

Na pochůzky v New Yorku vyrazily v roce 2014 zpěvačka Jennifer Lopez a její dcera Emme opravdu jako dámy. Elegantní růžové oblečení jim dokonale ladilo dohromady a Emme měla dokonce i svou vlastní kabelku, asi na hračky. 

profimedia-0198666941.jpgFoto: Profimedia

Katie Holmes a Suri 

Dceři Katie Holmes a Toma Cruise už je čtrnáct let, ale jako o módní ikoně se o ní mluví od plenek. Její matka si dala na oblékání své dcery vždy velmi záležet a nebylo jí líto za její oblečení utratit pořádné peníze. Suri a Katie se fotografům daří na ulici zachytit často a nezřídka má jejich oblečení společné prvky. Na fotce jsou v roce 2012 v černobílých outfitech.

profimedia-0136890649.jpgFoto: Profimedia

Lucie Benešová a Laura

V roce 2017 se u příležitosti vernisáže fotek moderátorky a herečky Terezy Kostkové oblékly holky Benešovy do proužků a džínových bundiček. 

profimedia-0329648397.jpgFoto: Profimedia

Iveta Vítová a Aneta

Modelka a moderátorka Iveta Vítová má doma malou parádnici, která jako by jí z oka vypadla. Není možné, aby blonďaté princezně její maminka nepředala kromě krásy ještě cit pro módu. Na otevření obchodu s čokoládou vyrazily ve stejných černých šatech a podobné měly i boty v motorkářském stylu.

profimedia-0486412576.jpgFoto: Profimedia

Ve stejných outfitech se svými dětmi se doslova vyžívají i některé instagramové influencerky. Výsledek může vypadat například takto.

Čtěte také:

Reklama