6221d82bf1058obrazek.jpg

Suchá až velmi suchá pokožka
potrápí opravdu velké procento naší populace. Příčinou může být chlad, náhlá teplotní změna, koupel v příliš horké vodě, ale i použití mýdel agresivních vůči pokožce. Lactourea je kombinací látek včetně kyseliny mléčné a čisté urey. Regeneruje pokožku, která je naším přirozeným ochranným štítem. Zabrání tak až 11% ztrátě vody a pozitivně tak ovlivní hydrataci i velmi suché kůže. Tím ji udržuje v rovnováze a prodlužuje tak její mladistvý vzhled. Kyselina mléčná a urea mají také schopnost napravit poškození způsobená na povrchu pokožky a regulovat její pružnost a jemnost. Lactoureu doporučuje 9 z 10 dermatologů.

Čistá Urea je schopna vlhkost zadržet i v nejsvrchnější části naší pokožky a tím ji i chránit. Její vlastnosti účinné proti svědění ocení i kůže se sklony k ekzému.  Protein Calcium díky technologii zapouzdření zase přenese to nejlepší z mléka i do nejhlubších vrstev. Výsledkem je posílená, ale i svěží a zářivá pokožka.

6221d50c80e5aobrazek.jpg

Lactovit Mousse cream Lactourea je expertem na suchou i velmi suchou pokožku. Jeho pěnová textura se okamžitě vstřebává do pleti a zanechává ji neodolatelně hladkou a svěží již po prvním použití.  V jeho složení se snoubí regenerační látky Laktourey a blahodárné vlastnosti mléka bohaté na vitaminy, minerály, proteiny i lipidy. Proto je pokožka hloubkově i přirozeně vyživená, flexibilní a mladistvá.

6221d54206d2eobrazek.jpg

Více se o regenerační řadě Lactovit Lactourea dozvíte na www.lactovit.cz
obrazek.jpg