62f1049370f9bobrazek.png

Parfémovaná voda La Perla Luminous, navržená ženami pro ženy, je brilantní novou interpretací původní vůně La Perla Signature. Původní parfémovaná voda Signature, představená v roce 2020, nabízí dokonalou, svůdnou italskou eleganci. Nyní nová Luminous Eau de Parfum umocňuje smyslné, hravé aspekty, díky nimž dokáže osobnost ženy prozářit celou místnost. Parfémovaná voda Luminous je definována jako temperamentní sestra vůně Signature , je stejně radostná a sebevědomá jako žena, která ji nosí, a je inspirována rozverným stylem krajkových braletek La Perla, uzavřených v dřevitém, ale krémovém květinovém buketu.

62f103fd7c801obrazek.png
 
Parfumérka Louise Turner (autorka původní parfémované vody) vytvořila energickou interpretaci originálu: nová vůně posiluje sebevědomou zářivost původní vůně novými ingrediencemi, které odrážejí okamžiky plných radosti ze života.
 
Slovo parfumérky

„Parfémovaná voda Luminous představuje radostnou a transformující sílu značky La Perla - vůně je živá a zároveň energická, cítíte se v ní hravě i sebevědomě. Nové složky dodávají jiskru od prvního okamžiku a voní dlouho do noci.?Mým cílem je nechat zazářit přirozenou krásu každé ženy.“??
 
Zatímco odvážné vrchní tóny evokují květinovou, pižmovou vůni elegantního semínka ambrette delikátně získaného z ibišku, jiskřivý smyslný jasmín nabízí bohatý a zároveň komplexní tón v srdci vůně - skutečnou oslavu ženské síly.  V základu vyzařují sladké tóny cedrového dřeva, které podtrhují uklidňující a konejšivou gloriolu vůně.

62f1046fc51b2obrazek.png

Jak parfémovaná voda Signature, tak parfémovaná voda Luminous se radují z elegantních květin, které se prolínají s komplexními kořeněnými tóny jasmínu; je to skutečná oslava ženské síly. Do parfémované vody Luminous se však navíc vplétá vonná, sladká a uklidňující esence cedrového dřeva, která kompozici dodává novou strukturu a hřejivost.

Vůně a obal flakonu byly inspirovány oblíbeným meruňkovým odstínem z kolekce spodního prádla La Perla a byly vytvořeny tak, aby průhledný flakon působil nenápadně, ale přesto svůdně. Aby zářil zevnitř. Vůně Luminous symbplizuje luxus, krásně se vyjímá na toaletním stolku a je stejně příjemná, radostná a sebejistá jako žena, která ji nosí.
 
Srdcem La Perla Beauty je udržitelný luxus; všechny flakony vůní byly navrženy tak, aby se daly uchovávat a znovu plnit, a tak si jich užívat po mnoho let. Plnicí lahvička o objemu 100 ml byla vytvořena se specifickým uzávěrem, který zajišťuje bezproblémové doplňování vůně.

62f10439d94a0obrazek.png

K dostání bude v parfumériích Fann od září ve velikostech a cenách:

  • Signature Luminous EDP 30ml: 1 625,00 Kč
  • Signature Luminous EDP 50ml: 2 375,00 Kč
  • Signature Luminous EDP 90ml: 3 375,00 Kč
Reklama