Prodejní řetězec La Formaggeria Gran Moravia se zrodil ze snahy firmy Orrero nabídnout českému zákazníkovi nový a motivující způsob každodenního přístupu k nejlepším sýrům a jiným mléčným výrobkům skupiny Brazzale spolu s nejlepšími, vhodně vybranými, specialitami italské kuchyně.

Cílem tohoto konceptu je vyplnit mezery na českém maloobchodním trhu, který je téměř výhradně zaměřen na velkoobchodní řetězce a organizovanou distribuci. Na trhu prozatím chybí struktury, které by zákazníkovi nabídly péči přímého a osobního kontaktu, prostřednictvím školeného a specializovaného personálu.

La Formaggeria Gran Moravia

Na základě zkušenosti s první prodejnou v centru Olomouce zahájil Roberto Brazzale spolu se svým týmem, který dodnes tvoří ředitel obchodní sítě Claudio La Carbonara a italský architekt Domenico Rocca, projekt zaměřený na vybudování maloobchodní prodejní sítě. Každý detail vybavení byl studován s důrazem na funkčnost a na navození klidného a příjemného prostředí. Výběr a školení personálu bylo podrobeno přísným kritériím.
Sortiment výrobků byl pečlivě vybrán s důrazem na udržení příznivých cen. V neposlední řadě byla vytvořena vlastní značka, La Formaggeria Gran Moravia, která vychází z italské tradice, ale zároveň je i srozumitelná současnému zákazníkovi.

La Formaggeria Gran Moravia

Koncem roku 2011 byly otevřené 3 vlastní podnikové prodejny La Formaggeria Gran Moravia, v roce 2012 i 2013 k nim přibylo po 4 dalších. Ke konci roku 2013 se tak seznam prodejen rozrostl na 11 a v letošním roce jsme prozatím na čísle 14 podnikových prodejen, a ani toto číslo není konečné. Prodejny s kvalitním personálem, množstvím ochutnávek a gurmánských tipů nyní fungují v sedmi městech České republiky. Nově u nás mohou profesionálové podnikající v gastronomii, ale i běžní spotřebitelé nakupovat také přes e-shop www.laformaggeriaonline.com. E-shop slouží pro všechny, kteří nemají možnost nakupovat v kamenných prodejnách.

La Formaggeria Gran Moravia

Sortiment výrobků dodávaných do obchodů přímo ze sýrárny Orrero a z mateřské firmy Brazzale, pod značkami Gran Moravia, Brazzale, Alpilatte a Zogi, byl rozšířen o mnoho dalších sýrů a gastronomických specialit přímo z italských regionů od těch nejlepších výrobců. Nákupní oddělení se neustále snaží vyhledávat nové zboží i na základě požadavků zákazníků a to rovnou u italských mistrů, tedy s důrazem na co nejkratší vztah mezi výrobcem a spotřebitelem. Roku 2012 jsme nabídku rozšířili o italské uzeniny, čerstvě krájené a balené na přání zákazníka.

La Formaggeria Gran Moravia

Po uvedení produktové řady „Čerstvé z naší sýrárny“, nabízíme zákazníkům našich prodejen čerstvé výrobky již druhý den od výroby. Do této výjimečné řady mléčných produktů patří vážené čerstvé máslo, čerstvé sýry (mozzarella, ricotta, giuncata, giuncata s rukolou a několik variant sýru caciotta), syrovátkový nápoj, ovocné i bílé jogurty, čerstvý zákys a mnoho dalšího.

Nejvyhledávanější v našem sortimentu jsou stále sýry Gran Moravia a Verena. Zákazníci si však mohou vybrat z celé řady dalších sýrů z produkce skupiny Brazzale jako provolone, scamorza a spousta jiných italských (Asiago, Grana Padano, Gorgonzola, Pecorino, Taleggio, Parmigiano Reggiano apod.) nebo francouzských sýrů.

La Formaggeria Gran Moravia

Nenechte se zmást elegancí a vytříbeností našich prodejen: La Formaggeria Gran Moravia se nezaměřuje pouze na vyšší střední vrstvy, právě naopak, díky přímému vztahu výrobce - spotřebitel dokážeme zaručit velmi vysokou kvalitu výrobků a také příznivé ceny. Nákup by měl být vždy důvodem k radosti, a proto nesmí být narušen nevýhodnými cenami. Neustálé zvyšování objemů prodeje nám umožňuje dosahovat výsledků, které naše konkurence jen těžko překonává.

Další nová prodejna La Formaggeria Gran Moravia byla odhalena v budově Florentina,  Na Poříčí 30 Praha 1
Reklama