Jakožto průkopník myšlenky dát možnost objevit krásu módy každému, přináší značka i v rámci tohoto ročníku nejrůznější zážitky dostupné široké veřejnosti.

Novinka: letošní edice Le Défilé L’Oréal Paris se uskuteční na řece Seině! L’Oréal Paris tak potvrzuje svou filosofii a umožňuje každému být součástí mimořádného zážitku spojení módy a krásy. Vůbec poprvé změní tato nevídaná show řeku Seinu na nejpozoruhodnější přehlídkové molo, které bude k vidění po celém světě.

Navíc i nadále navazuje značka L’Oréal Paris, jako lídr v oblasti krásy, na partnerství s 15 módními domy, které každoročně společně se svými modely představují nové inovace v oblasti vlasů a make-upu.
5ba35f569a88eobrazek.pngKAŽDÝ BUDE MÍT TEN NEJLEPŠÍ VÝHLED NA LE DÉFILÉ L’ORÉAL PARIS NA ŘECE SEINĚ!

V této sezóně vůbec první světová značka v oblasti krásy uskuteční nevídané oslavy krásy, módy a rozmanitosti, kde jsou všichni vítanými hosty.

Zapište si datum 30. září pro další ročník Le Défilé L’Oréal Paris, první show svého druhu na řece Seině, uprostřed světové a módní metropole, Paříže.

Všichni jsou srdečně zváni k účasti na nezapomenutelné show, která představí mimořádnou sestavu ambasadorů L’Oréal Paris a dalších výjimečné osobností, ať už se jedná o vznikající módní talenty nebo mezinárodně proslulé značky jako Elie Saab, Isabel Marant, Balmain a mnoho dalších.

Expertka L’Oréal Paris Val Garland – Global Makeup Artist, a Stéphane Lancien – Global Hair Artist, se vydají směrem kreativity a na základě looků z Le Défile vytvoří nový manifest v oblasti krásy, make-upu
a vlasových trendů. 

BACKSTAGE A PARTNERSTVÍ L’ORÉAL PARIS
A jako každou módní sezónu, i letos pokračuje podpora světových návrhářů. Pro tentokrát vytvořil L’Oréal Paris partnerství s 15 módními domy, jednak ikonických jmen, ale také rostoucích talentů jako jsou Jacquemus, Giambattista Valli, Elie Saab, Off White, Vivienne Westwood, Marine Serre, Poiret, Atlein,… Nejenže společně utváří trendy v oblasti krásy, ale také umožňují okamžité přenesení looků z ranveje přímo do ulic.
 
Přijďte slavit s námi!

Sledujte nás na @lorealmakeup @lorealhair @lorealskin #lorealPFW

Živý přenos na Facebooku L’Oréal Paris CZ & SK

Reklama