Čtenářka s nickem l.nikina to nakonec rozsoudila: Každý ať si nosí co chce. Podle počasí, oblečení, nebo nálady. Ona to tak dělá. A určitě není sama.

Ahojte všem,

Já nosím vše, jak tanga, tak nízké boxerky, tak i bombarďáky. Dle počasí, oblečení, nebo nálady. V každých kalhůtkách vypadám úplně jinak. Když chci pohodlí a je venku zima - tak si vezmu bombarďáky. V těch teda vypadám jak vesnická buchta - ale mě to nevadí, hlavně, že je teplo a příjemně. Nízké boxerky si beru, když si jdu někam ven a beru si nízké rifle. Tyto kalhůtky jsou pěkné, příjemné, ale když se kouknu do zrcadla, tak mi hodně zkracujou nohy. No a někdy mám náladu, být sexy a moderní a vezmu si tanga. Většinou v létě do šatů, nebo když mám kraťasy... No prostě když je teplo.  Je pravda, že už jsem si na ně zvykla a už mi nejsou nepohodlné. A když mrknu do zrcadla, tak se mi nejvíc líbí. Prodlužujou mi to nohy, dělá mě to štíhlejší. I manželovi se nejvíc líbím v tangách. A jak někdo píše, že je to fuj. Proč? Každý ať si nosí co chce, a když to hold nenosí on, tak proč to hned odsuzovat. Já neodsuzuji ani jedny. Všechny maji něco do sebe. A když se pořádně vytře zadek, tak nejsou ani špinavé, jak někdo tvrdí :-) To tvrdí většinou ty, co s tím nemaji zkušenosti, nebo hold to asi neumí.

l.nikina

________

Ahoj, díky za příspěvek, poslední dvě věty asi byly narážkou na včerejší diskuzi. :) Takže holky, pořádně vytřít zadky a pak vytřít chlapům zrak. :)

Saša

Téma dne 19. května - tanga nebo nohavičky?

Už včerejší upoutávka na téma: Tanga nebo nohavičky, vyvolala rozporuplné reakce, jsem zvědavá, jestli budou pokračovat dál. Budeme si povídat o tom, o čem se mezi pány, ale i mezi námi, jen šušká.

K tématu dnešního vydání mě inspirovaly hned dva důvody.

Tak za prvé - jsem si „vylosovala“ STYL. Jaké zvolit téma, co už dlouho nebylo? Kalhoty nebo sukně? Černá nebo bílá? Krátká nebo dlouhá? Šátky nebo klobouky? Až mě to napadlo při věšení prádla mé dospělé dcery, tedy spíš u věšení „šňůrek ne šňůrky“... a nebo také, jak to pojmenovala naše módní guru Dana Svobodová: tri niti v riti. :)

A přišlo ono za druhé - jak jsou na tom ostatní ženy? Řeší ty samé problémy co já? Chce po nich partner aby nosily „tanga“, nosí je ony samy rády? A co v zimě? Myslím, že jde o téma hodně ženské a hodně diskutovatelné (a navíc je za dveřmi léto).

Tak pište, pište

Upřednostňujete tanga, nohavičky, případně chodíte v letních měsících naostro, a nebo máte „svoje vlastní specifické“ kalhotky?

Na vaše názory a příspěvky se těším na redakčním e-mailu: redakce@zena-in.cz

Ten nejlepší (v tomto případě určitě i nejvtipnější)) příspěvek odměníme litrovou aviváží Perwoll - White Magic - určenou právě na spodní prádlo)

perw

 

Reklama