Přeji krásný slunný den,
     před dávnými časy, ještě za doby kamenné ..... Nene, to je sranda.

No, ale už je to skoro deset let, co jsem byla takzvaně šťastně rozvedená a zašla jsem s kamarádkou na diskotéku. Byla supr zábava. A pro mě si přišel pohledný mladík... Tak jsme spolu tancovali a povídali jsme si. Já se ptala. Kolik ti je? On na to. Hádej. Tak jsem hádala 30.

On na to hmmmmm. Tak jsem usoudila, že ano. Pak jsem se ptala jestli je svobodný. On opět. Hmmmmmm. Tak jsem usoudila, opět ano. Pak jsem se ptala bezdětný. Odpověděl hmmmm. No, tak fajn. Všechno bylo dobrý. Po chvilce tancování, jsme si sedli a povídali jsme si dál. Bylo to moc fajn. Najednou pro mě přišel jiný usměvavý kluk.

Tak jsem šla s ním tancovat. A říkal. Co ti brácha nakecal. Tak jsem mu to řekla. On se začal smát a začal mi líčit, že bráchovi je již 35 let, že se rozvádí a že má dvě děti. No fakt supr. No jo, ale chemie tomu chtěla, že jsme se do sebe i přesto zamilovali. Jsme spolu už skoro deset let, a je to fajnové.  
Ahoj l.nikina


A že byl fakt hovorný viď?? :-)Teď jde o to, jak kvalifikovat „hmmmm“. Evidentně to nemusí být pokaždé souhlas. V každém případě to dobře dopadlo a to je bezva. Přeji hodně štěstí as díky za příběh. Míša

Celý dnešní den věnujeme náročné práci andílka jménem Amor. Kdepak se strefil do vás?

Pište na redakce@zena-in.cz

Reklama