Herpetické viry vyvolávající opary se vyskytují až u 85 % naší populace. Také patříte mezi ty, kteří trpí na opary? Doplněk stravy L- Lysine je výjimečný tím, že působí v organismu proti herpetickým virům, aniž bychom se museli oparu dotýkat. A můžete ho používat v jakékoliv fázi oparu!

L-Lysine je prvním profuktem z širokého portfolia doplňků stravy Pure Encapsulations®, což jsou mimořádně kvalitní originální přípravky s důrazem na absolutní čistotu produktu. Neobsahují žádné chemické příměsi, pouze účinné bio-aktivní mikrovyživující látky. Jsou tak vhodné i pro vysoce citlivé osoby, alergiky a osobnosti, které si váží svého zdraví a požadují pouze kvalitní produkty.

Komu je L-Lysin určen?

OparHerpetické viry, vyvolávající opary, se vyskytují až u 85% naší populace. Opar vzniká ve chvíli, kdy se herpetický vir aktivuje, a to je zejména v období zvýšeného stresu, hormonální nerovnováhy, oslabeného imunitního systému, extrémní fyzické zátěže a nebo intenzivního slunečního záření. Opar je vysoce nakažlivý a šíří se dotykem.

L-Lysine je esenciální aminokyselina, běžně se vyskytující v organismu. Bohužel zajistit dostatečný přísun je velice obtížné, protože L-Lysine se vyskytuje pouze v některých potravinách a tepelnou úpravou se ztrácí. L- Lysine v těle plní řadu významných funkcí. Je nezbytným stavebním prvkem bílkovin, napomáhá rekonvalescenci po chirurgických zákrocích nebo po zranění. Podílí se na produkci tělesných hormonů, enzymů a protilátek. Klinické studie prokázaly, že příjem aminokyseliny L-Lysine tlumí v organismu transportní mechanismus L-Argininu, který je důležitý pro rozmnožování virů.

Doplněk stravy L- Lysine je výjimečný tím, že působí v organismu proti herpetickým virům, aniž bychom se museli oparu dotýkat. L-Lysine je vhodné používat v jakékoliv fázi oparu a je vhodné ho užívat i v případě, kdy opar není v aktivní fázi, ale je zde riziko možného rozvoje.

L-Lysine neobsahuje žádné přídavné chemické či přídatné obsahové látky. Neobsahuje lepek, laktózu, fruktózu a tak je vhodný i pro osoby s určitou nesnášenlivostí a alergiky.

Reklama