Partnerské soužití je především o kompromisech. Nastavení mantinelů je nedílnou součástí každého nového vztahu. Ilona si myslela, že s přítelem toto období mají již za sebou. Jenže, chyba lávky. Partner se v ložnici tak odvázal, až Ilona zůstala v šoku, tohle rozhodně nečekala.

Ilona je s partnerem necelý rok. Po čtyřech měsících vztahu se k němu nastěhovala. Učili se spolu vycházet jako pár a brzy si vše sedlo. Ovšem nedávno projevil Ilonin přítel jedno skromné přání. Chtěl si užít sex podle jeho gusta. Nechápala, co si pod tím má představit. Myslela, že po intimní stránce je vše perfektní, on ji však přesvědčil o opaku.

sex

„Chtěla jsem, aby mi to vysvětlil. Nevěděla jsem, že mu něco nevyhovuje, nikdy nic neřekl. O to víc jsem byla překvapená, co se následně v posteli dělo,“ líčí Ilona. „Chvilku to bylo fajn, pak už jsem vnímala hlavně bolest. On si to očividně užíval. Byli jsme sice domluvení, že když to bude na mne příliš, řeknu stop, ale já chtěla vědět, kam až to zajde. Hlavně, co se mu tedy opravdu líbí.“

Nenechte si ujít:

Sice nechtěla, ale stejně Ilona partnerovo řádění zastavila. Musela. Bylo to už přespříliš. „Nemohla jsem to už vydržet. Cítila jsem, jak mi hoří kůže. Bolel mě každičký sval, o intimní oblasti nemluvě. Nevěřila jsem, že dokáže být tak drsný, až sadistický. Omlouval se mi. Tohle má prý rád, ale nevěděl, jak mi to říct. Mé utrpení ho mrzelo. Slíbil mi, že už to nikdy neudělá. Jenže, já nechci, aby v sobě něco potlačoval. Na druhou stranu, už to nikdy nechci zažít. Opustit ho nehodlám. Chtěla bych najít nějaké východisko, které by vyhovovalo oběma, ale to asi neexistuje,“ uzavírá vyprávění Ilona.

Čtěte také: