První hubnoucí příběh nám poslala čtenářka s květinkovým nickem Kytinkak, která vyzkoušela už celou řadu diet. A která forma hubnutí nakonec zvítězila? To se dozvíte v závěru příspěvku.

Nejdříve krásné ráno všem i tobě Sašenko.
Tak tu máme čtvrtek a téma hubnutí.

Určitě patřím k ženám, které patří k těm, co rozhodně svou postavou k hubeným nepatří. Zkoušela jsem různé diety. Ale mám problém držet se jídelníčků. Prostě jsem asi už pohodlná. Pamatuji se moc dobře, jak jsem si připravovala tukožroutskou polévku. Jééé jak ta krásně vypadala v syrovém stavu. Po uvaření jakási hustá nechutná kejda. Vydrželo mi to 3 dny. Ono jíst ráno, v poledne, večer stále dokola to samé, to je fakt hnus.

Nebo co jsem vyzkoušela koktejlů, které byly reklamované v časopisech, televizi, třeba operní pěvkyní Urbanovou. Už v lékárně mi řekla, že je to jen tahák peněz. Bohužel měla pravdu. Později jsem četla rozhovor s Evou Urbanovou, že jí za to zaplatili, ale dřela na sobě jináč. A stejně má vše zpět.

Nebo jsem dokonce zašla k lékaři a nechala si 2x napsat různé tablety na hubnutí na recept kde jsem doufala ve výsledek. Nejdříve podstoupíte moře vyšetření,  jestli jste v pořádku a ve finále zaplatíte nemalé peníze. Ano, zhubnete, ale vše přiberete za čas zpět a to ještě v násobku svého úbytku. A to ani nemluvím tu zátěž na ledviny.

Další má zkušenost byla výhra na kryolipolýzu. Představa, že bych měla tuto proceduru platit, tak asi podám stížnost, protože jsem výsledek neviděla a týden mi bylo dost zle. Myslela jsem, že mám ledvinovou koliku.

Takže nakonec jsem skončila, že chodím na zumbu, která mě opravdu baví, a občas zajdu na trampolínky, kde se vyblbnu. Vím, že ta váha dolů moc nejde, ale cítím se fajn a nemusím stále studovat jídelníčky nebo cpát do sebe nějaké tablety.

Víte, vím, že obezita je hrozná, ale zase se koukněte, co obézních lidí srší humorem, berou život takový jaký je a připadají mi v pohodě. Kdežto lidé hubení jsou stále nervózní, podráždění.

Snažím se hubnout, to ano, ale jsem šťastná, že jsem zdravá a hubnutí beru jako zábavu, néé mučení sama sebe.

Tiše závidím ženám, které s tímto starosti nemají a těm ženám, které bojují s každým dekem jako já, berte život s humorem a nestresujte se. Ono to nějak s tou váhou dopadne. Každé deko, každý centimetr je vlastně pro nás úspěch.
Kytinkak

pozn.red. Text nebyl redakčně upraven

__________________

Milá KytinkoK, tolik pravd se skrývá ve Tvém příspěvku – počínaje reklamními taháky peněz až po konstatování, že tlustí lidé jsouvětšinou veselí a berou život v pohodě.
Tak buďme „tlusté“ tak akorát a berme život v pohodě, i když zhubneme :)
Veselý, „slunečný“ den
Saša

Téma dnešního dne - 3. ledna 2013: Přibraly jste po Vánocích?

  • Už jste se vážily? A kolik jste přibraly?
  • Z jakého důvodu si myslíte, že jste přibraly nejvíc?
  • Je vám to jedno, nebo to řešíte?
  • Změníte radikálním způsobem váš jídelníček?
  • Pokud hubnete, poraďte nám jakým způsobem.
  • Řešíte rok co rok, to že jste v tuto dobu přibrala?
  • Zlenivěly jste během vánočních svátků?
  • Poraďte, jak se nastartovat.
  • Pokud hubnete, za jak dlouho se většinou dostaví výsledek?

O nabraných vánočních kilech i jejich případném shazování
pište na redakční e-mail: redakce@zena-in.cz

Jedna z pisatelek obdrží příznačný dárek: DVD: Štíhlá s Janou Halovou a čaj z výtažku Aloisie trojlisté

caj

Reklama