Ale jakou anabází prošla při jejich shánění. To dokáže jen trvdohlavý a zaťatý kozoroh, jak sama píše. Když ji věc osloví na první pohled, musí ji mít, i kdyby čert na koze jezdil.

Přeji krásnou nákupní středu a mnoho nového a hezkého do šatníku. Dnes mi to nedalo a opět se musím pochlubit se svými novými šaty.

Takže přikládám příspěvek a fotečku.

šaty

Tak můj šatník by potřeboval opět pořádnou čistku. Někde jsem četla, že věc, kterou člověk nemá na sobě více jak rok, už stejně nikdy nevezme tak má jít pryč. A asi to je opravdu pravda. Je tedy i fakt, že se stane, že tu věc člověk přehlédne. A takových pár kousků tam mám určitě i já. No jo, to jsem celá já. Rodině nadávám jaký má všude nepořádek a moje skříň tedy komínky rozhodně nezáří : )))

Tak mi se v jednom obchodě strašně líbily jedny šaty, bohužel měli jen malou velikost. Hned jsem koukla na net a zjišťovala, kde všude mají obchody. Dokonce jsem písla na facebook a paní mi hodila zprávičky, kde všude je mají. Jenže všude už byly samozřejmě prodané. Když jsem začla obvolávat jednotlivá města, hned na prvním telefonu je měli. Já sedla do auta jela hned tam, ale šaty byly poničené a jiné neměli. Takže druhý den opět volání. Nakonec je měli ve městě mé kolegyně, která mi je přivezla. Tak po dlouhém boji a snaze je mám. Prostě jsem to nevzdala. Holt znamení kozoroha se nezapře : ))))

A co bych potřebovala? Asi ze všeho nejvíce ¾ kalhoty na cvičení. Takže mě čeká další shánění. Mě to musí prostě oslovit na první pohled. Tak že huráááá do nákupu.

Vaše Kytinkak

To vás tedy obdivuji, jste opravdu vytrvalá

Co nového jste si pořídily vy, milé ženy-in? Také jste něco sháněly, nebo koupily náhodně? Pochlubte se.

Na vaše příspěvky se těším na adrese:redakce@zena-in.cz

 

Reklama