Jaro má moc ráda i naše čtenářka s nickem Kytinkak. Přečtěte si, jak poutavě o něm dokáže napsat a také jak krásně ho dokáže nafotit.

Přeji krásný den a posílám jarní pozdravení.

Jaro mám moc ráda. Já sama se vždycky těším na sluníčko, které probudí přírodu k životu, jeho hřejivé paprsky mají takovou moc, že se travička zelená, lístečky na stromech začínají rašit, kvetou kočičky a probouzí se první kvítka ze spánku. Jsou to třeba sněženky a bledule, které známe jako první posly jara. Všude kolem zpívají ptáci, včely létají z květu na květ. Zkrátka celá příroda je v plném proudu proměn. Během března se začínají zelenat zahrádky a kvetou třeba tulipány, narcisky, krokusy, hyacinty, petrklíče a mnoho jiných krásných květin. Některé tyto květinky posílám, ať potěší i Vás svou barevností. Třeba keř jako je zlatý déšť, dokáže potěšit naše oko svou krásnou zářivou žlutou barvou, která se nedá přehlédnout. Na jaru je krásné i to, že už se nemusíme tolik oblékat, venku je příjemněji a můžeme tam trávit i více času. Můžeme začít pracovat i na zahrádkách a přitom se vyhřívat na sluníčku. Spadnou z nás deprese a špatná nálada.

A tohle to všechno mám moc ráda. Další roční období má také své kouzlo, ale jenom jaro je takové svěží a nádherné. Jsem ráda, že už je tu!!!

Kytinkak

pozn. red.: Text nebyl redakčně upraven

petrklice.

narcisky

____________________

Také jsem ráda, že jaro už je tu. A také jsem moc ráda, že jste poslala tento pěkný příspěvek.
Krásný jarní den a děkuji :)
Saša

Téma dnešního dne 21. března – JARO

  • Máte rády jaro?
  • Co na něm máte nejraději?
  • Napište nám své pocity a dojmy
  • Posílejte jarní fotografie

Pište je a posílejte na redakční e-mail:redakce@zena-in.cz

Jedna z jarních pisatelek obdrží pěkný dárek od Avonu: anti-perspirant deodorant ve spreji i v kuličce – na jarní procházky se bude hodit :)

avon

 

 

Reklama