Co všechno se může přihodit na takovém Hasičském bále, to už se dozvíte prostřednictvím příspěvku od čtenářky s květinkovým nickem KytinkaK (možná i v květinových šatech))

Přeji krásný den všem ženin-kám i tobě Sašenko.
Jelikož bydlím na vesnici, vůbec si neumím představit, že bychom nešli na nějakou tu tancovačku. Ať je to Obecní bál, Hasičský bál nebo Myslivecký. Na ten se těšíme nejvíce, protože je tam vynikající kuchyně ze zvěřiny. Máme za sebou i plesy maturitní našich kluků, na ty moc ráda vzpomínám.

Samozřejmostí je kupování losů do tomboly. Musím říci, že vždy něco vyhrajeme. Jeden rok asi 3 roky nazpět jsme na Obecním bále vyhráli 3 losy do hlavního půlnočního losování. Tam už víte, že cena bude hodnotná. Vyhráli jsme barevnou televizi, kterou máme zabalenou do dnes v krabici na skříni, potom celý velký profikufr nářadí ( vrtačka, akušroubovák, přímočarka, a ještě něco v tom bylo), a velké rádio, které mám teď v práci. Jinak většinou vyhrajeme kosmetiku, dřevo na topení, obilí a podobné věci dávané do tomboly.

Myslím, že na každém bálu bylo něco na co ráda i nerada vzpomínám. Ale na jednu příhodu opravdu nikdy nezapomeneme s manželem. Byli jsme na Hasičském bálu a šli na večeři. Sedíme a najednou manžel povídá, že má nějaké teplo na rameni, bodejť by neměl, když mu ten muž, co roznášel jídlo, vylil guláš na bílou košili. Řekl jen ,,Sorry“ a tím to skončilo. Ještěže bydlíme kousek tak se šel manžel převléknout. Usedl ke stolu a další číšník mu vylil na tu samou ruku celé pivo. Takže musel jít domů znovu. Já se už modlila, ať se už nic nestane, protože už žádnou jinou košili neměl.

Nakonec ples dopadl dobře.

Do tanečních jsem nikdy nechodila, ale tím, že syn závodně tancoval latinu hromadu let a já s ním projezdila celou republiku, hodně jsem se naučila od něj, takže si myslím, že bych mnoho tanců zvládla v pohodě. A když máte tanečníka, který to umí, jde to samo, krásně si vás vede.

Teď nás čeká v únoru první Hasičský bál, už se těším.

Kytinkak

pozn.red. Text nebyl redakčně upraven

_______________________

Já už bych toho číšníka asi chytla pod krkem :)
Ale jinak – máte pěkně bohatou tombolu, že bych se na ten váš ples někdy vypravila?
Kytinko, děkuji, že jsi napsala, i Tobě krásný den a ať se hasičský bál vydaří a nikde mezi tím nehoří …
Saša

Téma dnešního dne: 11. ledna 2013: Plesy a plesání

 • Máte ráda plesy a chodíte na ně?
 • Vyhrála jste někdy něco v tombole?
 • Byla jste i na nějakém plese, který byl v duchu třeba Plesu v pražské Státní opeře?
 • Kolik byste byla ochotna nejvíc zaplatit za vstupenku?
 • Na jakém plese jste byla naposledy
  nebo naopak, na jaký se chystáte?
 • Který společenský tanec je vám nejbližší?
 • Chodila jste do tanečních?
 • Vzpomeňte na své taneční začátky.
 • Napište nějakou humornou historku z tanečního bálu :)

Záchytných bodů je dost
Příspěvky k dnešnímu tématu
pište na redakční e-mail: redakce@zena-in.cz

Jedna ze čtenářek obdrží pěkný dárek, hodící se k chystání na ples. Lak na vlasy, tužidlo na vlasy a sadu očních stínů kosmetiky AVON.

d

Reklama