Skvělý příspěvek k dnešnímu tématu přišel i od čtenářky s nickem Kytinkak. Už v úvodu se omlouvá, že je příliš obsáhlý, ale to vůbec nevadí. Já si ho přečetla s chutí. A co vy?

Přeji krásný, pohodový a slunný pondělní den.
Dnešní téma je tedy opravdu úžasné. Tak jsem se nerozepsala ani nepamatuji:)))
Tak se snad nebudete zlobit:)))

Vyhrály jste někdy něco v soutěži? A teď nemyslím jen výhry u nás, na Ženě-in.

Ano, vyhrála a několikrát. Musím ale říci, že nejvíce vzpomínám na výhru, když jsem v jedněch novinách vyhrála pro celou rodinu výlet do Safariparku Gänserndorfu. V té době jsme měli starou Škodověnku. Tak nám auto půjčil šéf mého manžela a vyjeli jsme. Hned u pokladny jsme dostali každý ohromný kornout granulí a mohli jsme vyjet. Za závorami nás hned uvítala pořádná tlupa lam. Ani Vám nemusím líčit co se dělo uvnitř auta. V minutě jsme byly bez kornoutů a děti celé rozesmát&eacut e; pod sedačky. Tak jsme už pokračovali bez pamlsků. O několik metrů dál nám naskákalo na auto mnoho opic, copak my s dětmi byly mrtvé smíchy, ale náš taťka málem infarkt. Když viděl opici, jak nám láme anténu půjčeného auta, tak věřím, že jeho braly mrákoty. O další kus dál se na nás řítili velbloudi, ale to tatínek moc dobře nepojal. Vždy, když už byly na dosah našeho auta, vždy jim ujel. A chudáci čekali, že dostanou pamlsky z kornoutů, které už jsme, ale neměli. Když jsme dojeli do červené zóny tygrů, tu tatínek projel takovým fofrem, že jsme si toho moc neužili. Ale u slona, tak máme tak úžasnou fotečku, že se při vzpomínce na ní musím pousmát. Tatínek onoho slona krmí a nad ním cedule jako hrom ,,NEKRMIT“. Té jsme si samozřejmě všimli až po vyvolání fotek :)

Při další prohlídce bílých tygrů a představení drezúry papoušků, hadů, artistů už nám bylo fajn. Prostě musím říci, že se nám nakonec výlet opravdu vydařil a všichni jsme si tu výhru užili.  

Soutěžíte ráda?
Ano soutěžím moc ráda. Ani ne tak kvůli dychtivé touze vyhrát, ale kvůli hledání odpovědí, luštění, hádání tajenek. Zjišťuji, že touto formou zábavy se vlastně i učím. Protože tím, že hledám a musím číst se vlastně dozvídám i mnoho zajímavých informací. Přeci jen už jsem nějaký ten pátek ze školy a člověk toho moc zapomene a vůbec je mnoho nových informací ke kterým se ani jinak nedostanu. A ona každá i byť třeba malá výhra potěší.

A v čem nejraději?
Když už soutěžím je mi úplně jedno v čem. Jak já říkám, co mi přijde pod ruku a je to trochu zajímavé hned se do soutěžení pustím. Soutěžím hlavně z toho důvodu, že mě to moc baví. Děti vylítnou z hnízda a najednou mám nějak času a tohle mě baví. Je to můj další koníček. Baví mě soutěže, kde vyhraji něco užitečného ať do domácnosti nebo pro sebe samu. Myslím, že je soutěžení i relax.

Vzpomeňte na nějakou kuriózní soutěž i výhru.
Určitě vzpomenu, protože to bylo nedávno. Soutěžila jsem na netu na jednom mém moc oblíbeném webíku. Jsou tam soutěže od různých sponzorů a jedním z nich jednou byl nějaký erotický schop. Copak já soutěžila spíše z dlouhé chvíle, ale že vyhraji mě tedy vůbec nenapadlo. Kouknu do shopu a samé erotické pomůcky. V tu chvíli mě polil pot a povídám si, ježkovi voči co já si tady vyberu, to mě tedy podrž. Hned ten den, se mi ozvala paní a ptala se mě, jestli už mám vybráno. Jenže já taktně, že ještě ne a ptám se jestli nemají i něco jiného než ty pomůcky. Paní se začnula smát a povíd&aa cute;, chápu, nejste samaJ) Tak mi nakonec nabídla krásnou kosmetiku od firmy Saloos.

A co rodina a známí ve vašem okolí?
Tak musím říci, že má rodina tedy tak soutěživého ducha nemá. Možná je to tím, že se nedostanou tolik na net a taky tím, že je to ani nebaví. Manžel mi to dost vyčítal, ale už to vzdal. Vidí, že s tím stejně nic nenadělá a já mu zase vysvětluji co on kouká na telku já koukám na net. Takže to je úplně stejné. A když potom vidí, že přijde i hezký výhra tak už to opravdu neřeší. Hold každého prostě baví něco jiného. Ale spíše v tom vidím to, že je technický antitalent, že neumí Pc ani pustit, tak tohle ho asi více štve, že neumí možná to co já. Ale myslím, že žádný mužský si nepřizná, že něco prostě neumí…

Šly byste soutěžit třeba i do televize?
Tak vím, že jsem před x lety přihlásila mou rodinu do soutěže na Čt1 Hodina pravdy. Uváděl ji herec Petr Svoboda. Ta hra nás moc nadchla. Ale dnes už bych asi do ní nešla. Jinak mám stále nutkání přihlásit se do soutěže –Jste to co jíte. A to z jediného důvodu. Že když už tam budu, že mi ostuda nedá něco nezhubnout. Potřebovala bych to jako sůl, ale prostě to nejde. Ta jediná soutěž mě láká z důvodu, že mi napíši jídelníček, sestaví program na cvičení a mám nad sebou poradce.

Vaše čtenářka Kytinkak

pozn. red.: Text nebyl redakčně upraven

_____________________

A vy jste v té Hodině pravdy opravdu soutěžili, nebo se jen přihlásili do konkurzu? Tam byly skvělé ceny!!
Skvělý byl i Váš příspěvek, k dnešnímu tématu sedí jako poklice na hrnec.
Děkuji, že jste napsala a celé rodině přeji krásný den.
Saša

Téma dne 27. února 2012: Soutěže a soutěžení

O tom, že jste Ženy-in soutěživé, není pochyby. Ale byly jste takové vždycky? A jsou takové třeba i vaše děti?
Soutěžit se dá různě a ve všem.
Ve sportu, v přízni o druhé pohlaví, v pomyslné soutěži s někým, v soutěži sama pro vlastní uspokojení, nebo i v soutěži o výhry.

  • Vyhrály jste někdy něco v soutěži? A teď nemyslím jen výhry u nás, na Ženě-in.
  • Soutěžíte ráda?
  • A v čem nejraději?
  • V soutěžích fyzických nebo psychických?
  • Soutěžily jste jako malé děti?
  • Soutěžily jste rády?
  • Vzpomeňte na nějakou kuriózní soutěž i výhru.
  • Pochvalte se, anebo naopak postěžujte si.
  • A co rodina a známí ve vašem okolí?
  • Šly byste soutěžit třeba i do televize?

Vše o soutěžích a vašem nadšení či naopak nic neříkající disciplině lidského chování, pište na redakční e-mail: redakce@zena-in.cz

Jednu ze čtenářek odměním zajímavým dárkem: po soutěži se můžete natřít masážním olejíčkem a obléknout se do saténového tygřího župánku :)– viz výhra.

olej

zupan

Reklama