Další příspěvek je od naší „bystré“ čtenářky  Kytinkak, která ze zvyku zapomněla na brýle. Tentokrát už jen na sluneční.

Přeji krásný den všem.

Musím se přiznat, že jsem nikdy sluneční brýle neměla, protože od svého dětství jsem nosila dioptrické brýle. Jelikož jsem vloni už pro tloušťku skel a sílu dioptrií vůbec neviděla, podstoupila jsem v Praze na soukromé klinice v prosinci transplantaci obou čoček. Teď vidím úplně nádherně na dálku. Na blízko je to stále ještě neostré, ale chce to čas. A vzhledem zákroku musím nosit tmavé brýle, takže si to užívám, protože si teď mohu vybrat jaké chci.

Dioptrické nešli. Byla to vždy tak nákladná investice, že jsem musela být ráda, že mi tak 4 roky vydrží. Teď ta cenová relace slunečních brýlí je fakt přijatelná a výběr úplně úžasný a cena taky. A určitě je to moc hezký módní doplněk, i když jsem se těšila, že konečně budu bez brýlí, tohle je úplně o něčem jiném.

Včera jsem vyjela poprvé na kole, a jelikož jsem teď zvyklá bez brýlí, samozřejmě jsem si je vzala, ale než jsem si zapnula přilbu tak jsem si je položila na košík za sedlo, vyjedem a asi po 100m jsem zjistila, že mi něco chybí a ono brýle, tak honem hledání kde jsem je vytrousila, ještěže to nebylo tak daleko. Takže tohle je moje první příhoda za x let s prvními slunečními brýlemi za život :))  

Hezký den

Kytinkak

pozn. red.: Text nebyl redakčně upraven

________________________

To je kuriózní situace. Konečně vidíte jako rys a zase zapomínáte :)
Tak už jen to všechno zdokonalit a zvyknout si na slušivé sluneční brýle, které nezapomenete ani neztratíte.
Děkuji za milý příspěvek a gratuluji k úspěšné operaci.
Saša

Téma 18. června 2012: Sluneční brýle

  • Nosíte je celoročně?
  • Máte je vždy u sebe v kabelce?
  • Kolikatery sluneční brýle máte?
  • Kde je nejčastěji kupujete?
  • Kolik peněz jste za ně ochotná dát?
  • Šetříte na nich, nebo si kupujte opravdu jen kvalitní kousky?
  • Máte nějakou příhodu se slunečními brýlemi?
  • Už jste je někdy ztratila, nebo naopak našla?
  • Pošlete nám svou fotku ve slunečních brýlích?

Na vaše příspěvky se těšíme na adrese: redakce@zena-in.cz

Partnerem tohoto tématu je Grand Optical, který také dodává cenu - balíček se slunečními brýlemi San Marco v hodnotě 1 200 Kč + červené tričko.

logo

cena

Reklama