První tematický příspěvek poslala čtenářka s květinkovým nickem Kytinkak. Podle titulku je patrno, že každé předsevzetí jí vydrželo asi tak měsíc, ovšem jinak tomu bylo, když byla mladší a jinak je tomu i dnes.

Přeji krásné páteční ráno všem ženinkám i tobě Sašenko.

Když mi bylo kolem 20 a 30 let, tak jsem si dávala předsevzetí každý rok. Že zhubnu, že budu chodit cvičit, že dodělám hromadu rozdělaných věcí. Zkrátka, bylo toho vždy docela dost. Ale teď už jsem ve věku, že si sice říkám, že bych měla tohle, nebo tamto, ale už si to nedávám jako nějaký slib, protože to stejně nedodržím. Mně každé předsevzetí vydrželo asi měsíc a pak jsem najela do zaběhnutých kolejí.

Jsem pořád v jednom kole a nějak neumím zapracovat do svého životního stylu řád, který bych dokázala dodržet a hlavně se ho držet. Jsem ráda, že jsem zdravá a nějaké trápení přehnaným cvičením nebo diety už mě přešly a zajdu si zacvičit pro radost, že vypadnu z baráku a diety už dávno nedržím, byly k ničemu. Radost z hubnutí, potom zklamání, že jsem přibrala dvojnásobek úbytku.

Ono, když mi bylo o dvacet méně, tak jsem šla do všeho plným nasazením a hlavně elánem. Teď už se člověk šetří, protože už stačí malinko a hned se to na tom zdraví projeví.

Jinak, všem co si dávají předsevzetí a dokáží je nakonec opravdu splnit, mají můj obdiv a všem to přeji a upřímně závidím.

Hezký den a zdravíčko obzvlášť přeje
Kytinkak

Pozn.red.: Text nebyl redakčně upraven

________________________

Kéž by si tak šlo předsevzít, že budeme pořád zdravé, viďte? Ale to je spíše přání.
Já děkuji za to Vaše a taky přeji zdravíčko - a mějte se moc hezky :)
Saša

Téma dnešního dne: Novoroční předsevzetí

  • Dáváte si novoroční předsevzetí, nebo to pokládáte za absolutní nesmysl?
  • Nebo to ani nezkoušíte, protože předem víte, že to nesplníte?
  • Nebo naopak, každoročně si nějaké předsevzetí dáte a vzorně dodržíte?

Napište nám o tom

redakční e-mail: redakce@zena-in.cz

Jednu ze čtenářek odměníme malým dárkem: knihou, jak jinak – o hubnutí. Pleťovým krémem kosmetiky Avon a rtěnkou od téže firmy.

cenaaaaa

Reklama