Jednobarevné, nebo vzorované? Většina z nás sice dává přednost jednobarevnému oblečení před vzorovaným, ale to se může změnit. Třeba vás některé nové jarní vzory nadchnou natolik, že si některý z nich letos pořídíte

Jednobarevné oblečení je praktičtější na kombinování, snáze ho sladíme s celkovým outfitem a vyhneme se trapasu z přeplácanosti. Když už chceme vzor, omezíme se na proužky, drobné káro, nebo si ho dopřejeme jen na doplňcích či malých částech oblečení.

Přiznám se, že já se do vzorečků také moc nehrnu. Ne snad ze strachu, že bych je neuměla zkombinovat, ale vzorované věci mě z nějakého záhadného důvodu přestanou brzy bavit. Vždycky z jara sice zálibně pokukuji po květinových vzorečcích a někdy se nechám i zlákat a něco si koupím. Ale jako bych se neznala. Vezmu tu věc párkrát na sebe a pak mi leží ve skříni. Tak jsem se poučila, že teď už se jen tak pokochám a raději je nekupuji. navzdory tomu, že květinové vzory patří hlavně teď na jaře k těm nejoblíbenějším.

Květinové

móda

Letos tím spíš, protože se vrací móda sedmdesátých let a hippie, která se bez květinových vzorů prostě neobejde.  Takže kdo má květinky rád i na oblečení, letos si jich určitě užije do sytosti.

Pruhy

móda

Když přijde jaro, vždycky se o slovo přihlásí námořnický styl a s ním samozřejmě oblíbené proužky. Většinou v klasické modrobílé, ale oblíbená je i černobílá, nebo červenobílá kombinace.

Patchwork

móda

V sedmdesátých letech mají původ i vzory, které se na jedné látce vzájemně prolínají nebo kombinují ve tvaru záplat a připomínají patchwork.

Zvířecí

móda

A co zvířecí vzory, které se tak dlouho drží na výsluní? Jestlipak už jim odzvonilo? Budete se divit, ale jsou stále in a objevují se i mezi novými jarními trendy. Sice v mnohem sofistikovanější barevnosti, zato na velkých plochách. Kolikátou už sezonu?

Mohla bych být vlastně ráda, protože jediný vzor, který je mou stálicí a nosím ho bez omrzení, je leopardí na jedné halence.

Reklama