O blahodárném působení kyslíku na naše tělo a na pokožku ví medicína dlouhá léta a proto jej využívá. Vlivem působení kyslíku pokožka daleko rychleji regeneruje, má vliv na rychlejší hojení ran, na popáleniny, manažeři využívají kyslíkových terapií pro dodání energie a k uvolnění od stresu. Kyslík, jeho přírodní forma je pro nás životně důležitá, jeho využití v medicíně a v kosmetice přináší další benefity.

OXICUTAN

Jaké je využití kyslíku v kosmetice? Omlazuje pleť!

Kyslík redukuje vrásky, stahuje a čistí póry, normalizuje tvorbu mazu, dokonale hydratuje a zjemňuje pokožku, regeneruje pleť a zvyšuje její elasticitu.

Je zajímavé tyto metody vyzkoušet a ocenit efekt, který pokožce přináší. Přijala jsem pozvání od paní Moniky Šilarové, která se omlazením pleti a prací s kyslíkem zabývá již dvacet let. Pracuje se speciálním přístrojem Oxicutan, který je vyvinut pro zpracování kyslíku ze vzduchu a pro použití v kosmetice a k inhalačním kyslíkovým kúrám.

Kyslíková masáž obličeje

Mohu tedy vyzkoušet kyslíkovou Beauty masáž přístrojem Oxicutan. Přípravy před masáží jsou velmi příjemné. Odlíčení, teplé a následně studené zábaly obličeje perfektně připraví pokožku pro příjem kyslíku a výživných látek, které se spolu s kyslíkem do pleti dostanou. Těším se, Monika Šilarová bere do ruky speciální pistolku s tryskou a masáž začíná.

OXICUTAN

Kyslíková masáž se provádí s vital-brusherem (nástřiková pistolka), kdy koncentrovaný 90% kyslík a vitamínová emulze jsou v mlhové formě nanášeny na pleť. Kyslík je pravým elixírem pro buňky kůže a nezpůsobuje žádné alergie. Aplikace je velmi příjemná a bezbolestná, vhodná v každém věku a pro každý typ pleti. Při masáži cítíte lehký tlak kyslíku, který vám jemně tryská na obličej spolu s emulzními částicemi. Při ošetření čela to příjemně lechtá. Výhodou tohoto ošetření je, že nezpůsobuje žádné alergie. Je to tím, že je kyslík tělu vlastní. Již po první proceduře se pleť rozzáří, bude jemná a hydratovaná.

Co se děje s pokožkou při masáži?

Kyslík dodává energii pro látkovou výměnu, funkční výkonnost a regeneraci všech buněk. Kyslík je také životním elixírem pro buňky kůže a nezpůsobuje žádné alergie. Z toho důvodu může být OXICUTAN kyslíková Beauty masáž použita u každého typu pleti a v každém věku. Proto je kyslík pravým přírodním kosmetickým přípravkem - přírodou ve své nejčistší podobě!

Moje zkušenost: Po masáži pleť vypadá viditelně lépe, citelně hladší a pevnější a vyzařuje více svěžesti. Úplně cítím, jak se pórovitá struktura pleti zjemní, je to velmi příjemné. Podle doporučení Moniky Šilarové se tato masáž hodí pro všechny typy pleti, po opakovaných ošetřeních je působení ještě větší - zejména se zmírní jemné i hlubší vrásky, pleť je krásně vypnutá. Odcházím z pražského sportovního centra, kde paní Šilarová působí, a mám velmi příjemný pocit. Mohu tedy jen doporučit.

OXICUTAN

Výsledky OXICUTAN kyslíkové Beauty masáže hovoří samy za sebe:

  • Již po první aplikaci dojde k citelné vitalizaci pleti.
  • Velmi dobrého účinku dosáhnete 3 - 4 použitími po sobě následujících dnech, např. při kyslíkovém-Beauty víkendu.
  • Dlouho trvající účinnost s maximální efektivitou Vám přinese kyslíková Beauty kúra: 10 aplikací v 10 pokud možno po sobě následujících dnech (malá přerušení v rozmezí 1 - 2 dnů neovlivní výsledek).
  • K trvalému účinku vedou také pravidelné měsíční aplikace.

Nejlépe se kyslíková Beauty masáž osvědčila také u problémů s pletí. Ucpané póry jsou zpravidla hlavní příčinou uhrů a akné všeho druhu. Podstatným iniciátorem je při tom zvýšená tvorba mazu.
Kyslíková Beauty masáž vyčistí Vaše póry a normalizuje tvorbu mazu. To je nejlepší předpoklad pro čistou, jemnou a hladkou pleť až do hloubky pórů.

Oxicutan - Krása, která jde pod kůži

Kontakt a více najdete na www.oxicutan.cz

Reklama