Koncertní turné půvabné Australanky Kylie Minogue s názvem Aphrodite - Les Folies 2011 zavítá 2.března i do pražské O2 Areny.

kylieVelkolepá show, navazující na zpěvaččino úspěšné album Aphrodite, se ponese v antickém duchu. Pořadatelé slibují technicky nejdokonalejší podívanou, která se kdy pod střechou vysočanské haly odehrála.

Na pódiu vyrostou kulisy antického chrámu a silný zážitek doplní i třicet tryskajících fontán. Nejoddanější fanoušci, kteří si zakoupí lístky do prvních řad do tzv. Splash Zone, se pak mohou sami stát součástí (poněkud mokrého) představení.

Ti, kdo se na koncert nedostanou, si nyní mohou prostřednictvím hry Dance Central pro herní konzoli Xbox 360 a díky revolučnímu systému ovládání Kinect alespoň vyzkoušet, jaké je to být v kůži Kylie Minogue. Dance Central pro Kinect je hra, k jejímuž ovládání nepotřebujete nic než vlastní tělo a která vám zábavnou formou umožní vlnit se v rytmu zpěvaččina hitu „Can't Get You Out of My Head“. Své taneční schopnosti pak můžete porovnat s přáteli.

Reklama