Poslední fotografie naznačují, že pokud se někdo chce ucházet o místo po boku australské zpěvačky Kylie Minogue (40), musí být vysoký, tmavovlasý, pohledný, ale mladší než Olivier Martinez (42), francouzský herec a její bývalý přítel.

A pokud je dotyčný navíc ochoten na povel fotografa odhazovat ošacení, má vyhráno. Španělský manekýn Andres Velencoso tyto požadavky splňuje. A tak vše nasvědčuje tomu, že ho zpěvačka tento týden oficiálně představí coby svého nového přítele. Velencosovi je 30 let a měří 193 cm.

Zatím si ale Kylie nechává pohledného Španěla pro sebe a užívá si dovolenou v soukromé horské chatě v Chamonix, která se je k pronajmutí v přepočtu za 400 000 Kč na týden.

Pár přijel těsně před Novým rokem a od té doby tráví čas hlavně spolu. Ve městě se Kylie a Olivier ukázali jen párkrát a pozorovatelé tvrdí, že jejich zamilovanost je očividná.

„Viděl jsem je, jak popíjejí kávu v malé kavárničce ve městě," řekl jeden přihlížející reportérům listu Hello!. „Oči ze sebe nemohli spustit a pořád se líbali."

Kylie nového přítele také učí jezdit na snowboardu
„Kylie je fakt dobrá, ale Andres to nikdy dříve nezkoušel. První den pořád padal a Kylie se mu snažila pomáhat," řekl jeden z lyžařů, který je viděl na sjezdovce.

Kylie se s Andresem seznámila vloni na narozeninové oslavě Dity Von Teese. Zdá se, že jí nová láska dělá dobře. Po celou dobu od chvíle, kdy se před dvěma lety rozešla s Martinezem, byla totiž sama.

Reklama