V první řadě si musíme říct, že Kylie se neproslavila tak úplně sama. Celá rodina Kardashianů - Jennerů se zviditelnila na otřesném případu O.J. Simsona, známého amerického sportovce, který brutálně zabil svou manželku. První manžel matky pluku Rob Kardashian byl totiž právník a kamarád Simsona a naivně stál po jeho boku až téměř do konce procesu, jenž byl uzavřen pro nedostatek důkazů. V tu dobu nebyla Kylie ještě na světě a první chvilky slávy si začínala vychutnávat její sestra Kim Kardashian. Do světa slávy se celá rodina dostala skrze jednu z nejoblíbenějších amerických reality show s názvem Keeping Up With the Kardashians. Hezká a hloupoučká Kim dělala radost bulváru jako manažerka Paris Hilton, ale největší pozornost upoutala, když se na veřejnost dostala pornonahrávka s bývalým přítelem Reyem. Vdavky sestry s nejúspěšnějším rapperem všech dob, Kanye Westem a operace z muže na ženu, kterou podstoupil tatínek Kylie, jsou už jen poslední střípky do skládačky s názvem: Kylie Jenner je nejznámější teenager na světě.

Ale i přes to z cesty k bohatství Kylie Jenner můžeme načerpat inspiraci. Kylie byla vzhledově zcela normální středoškolačka, která se svou sestrou určitě šikanovala ostatní členky týmu roztleskávaček. Po čase ale zjistila, že se svým vzhledem díru do světa neudělá a rozhodla se začít tím, že si zvětší rty. S velikostí si hlavu nelámala a tak byly najednou její rty jako po útoku roje vos. Fanoušci to samozřejmě zaregistrovali a chtěli po Kylie vysvětlení. Ta přišla s výrokem, že rty nejsou zvětšené botoxem, ale dobrou konturkou a rtěnkou. A tady přichází zlomový bod. Lidé se jí začali posmívat, natáčet směšná videa, dokonce vznikla i challenge, kdy si lidé na YouTube zvětšovali rty podtlakem vzniklým vysáváním vzduchu ze skleničky (skončilo to několika úrazy).

Kylie ale vše otočila tak, aby z toho profitovala ona. Založila vlastní značku kosmetiky, zaměřenou především na speciální rtěnky a konturovací tužky, kterými opravdu docílíte toho, že se rty o něco málo opticky zvětší. V tu chvíli se strhl obrovský boom a každá holčička, mladá slečna i žena chtěla mít doma vytoužený Lip Kit. Nutno podotknout, že nejsou nejlevnější! Najednou Kylie nebyla směšnou teenagerkou, jež se proslavila na rodinných skandálech, ale byznysmenkou, která dokázala vnést něco nového do kosmetického průmyslu.


Stane-li se vám v životě něco, za co vás druzí odsoudí, zkuste z toho vytáhnout to nejlepší a s tím pracovat. Možná z trapasu bude podnikatelský plán a vy budete moct říkat, že vše bylo záměrně.

Čtěte také:

Reklama