Nebyl to její luzný zpěv, čím popová diva rozparádila celou Británii minulý pátek při slavnostním ceremoniálu doprovázejícím předávání cen britského hudebního průmyslu. Byl to její zadek, kterým za vilné asistence zpěváka Justina Timberlakea, vrtěla na pódiu, až se fotografům mlžily čočky a pisálkům padala pera z rukou třesoucích se vzrušením.
Bulvární tisk vzápětí ožil titulky, které vynášely australskou zadnici do nebe, dokonce i Justin se přidal se svým hodnocením. „Moc rád bych s Kylie někdy spolupracoval, protože je to profesionálka a pohodářka. Ale mám-li být upřímný, možná by to bylo i proto, že má ten nejúžasnější zadek, co jsem v životě viděl.“ Americký zpěvák, mezi jehož přítelkyně nedávno patřila také Britney Spears, se také vyjádřil o pozadí své o dvanáct let starší pěvecké kolegyně Kylie, že na škále od 1 do 10 by dal její prdelce nejmíň 58 bodů. Některá média dokonce přispěchala se spekulacemi, že australská kráska má tak lepé tvary proto, že podstoupila plastickou operaci.
Tolik řečí kvůli dvěma půlkám se naposledy v tisku nadělalo v souvislosti s latinskoamerickou kráskou Jennifer Lopez, která však na rozdíl od Kylie opravdu nějaké ženské tvary má. Snědá snoubenka Bena Afflecka teď asi někde prská vzteky a její PR poradci vymýšlejí, jakým skandálkem přetrumfnout drzou Australanku a vytlačit ji i s jejím pozadím z titulních stránek. :-)
Kylie se ale popularity jen tak nevzdá, vždyť má také při své propagaci mohutnou podporu své sestry Danii, také zpěvačky, která například naposledy vypustila tichou bulvární poštou zprávu, že ona i Kylie prostě „žerou“ fotbalistu Davida Beckhama a docela rády by aspoň na jednu noc stanuly v kůži jeho ženy ex-Spice Girl Victorie. Sestry jsou asi na sportovce, protože prý také milují hráče Arsenalu Freddieho Ljungberga. Diblík Danii, která dřív chodila například s jezdcem formule 1 Jacquesem Villeneuvem, se netají tím, že by v manželském loži s klidem nahradila také Jennifer Aniston, manželku Brada Pitta. „Ale nesměl by mít fousy,“ dodává mladá zpěvačka, která se věnuje taneční hudbě, ale s chutí by si prý zazpívala s kapelou AC/DC.
Reklama