Kdo by neznal seriál Městečko Twin Peaks a jeho hlavního protagonistu Kyla MacLachlana. Místo plné záhad, tajemství, nemravnosti a milostné vášně. Ta dokonce vzplanula i během natáčení mezi některými hlavními protagonisty seriálu a v čele nestál nikdo jiný než právě sám elegán Kyle MacLachaln.

Pojďme se na tohoto milovníka, kterému prošla soukromou ložnicí nejedna kráska, podívat trochu blíže.

Kyle MacLachlan

k

Mezi nejvýraznější postavy seriálu Městečko Twin Peaks nepochybně patří speciální agent FBI Dale Cooper, kterého si zahrál americký herec Kyle MacLachlan. Přestože tento herec ztvárnil za svou kariéru mnoho rolí, pro většinu diváků zůstane navždy agentem FBI Dalem Cooperem ze seriálu Městečko Twin Peaks (u nás aktuálně vysílá stanice CBS Drama), který miluje dobrou kávu a třešňový koláč. Paradoxně sám Kyle MacLachlan prý třešňový koláč nenávidí.

Kyle pochází z města Yakima ve státě Washington. Ač je to neuvěřitelné, jedním z jeho předků byl údajně německý skladatel Johann Sebastian Bach. Otec na něj kladl od mala velké nároky a umělecké ambice Kyla mu byly ukradené. Ten však po absolvování univerzity nakonec stejně odjel do Hollywoodu, kde se stal brzy dvorním hercem podivínského režiséra Davida Lynche. Nejprve exceloval ve filmech Duna a Modrý samet. Městečko Twin Peaks přišlo na řadu v roce 1990. Kyle byl za svůj výkon v seriálu oceněn Zlatým Glóbem. Nepříliš povedeným počinem v jeho herecké kariéře bylo erotické drama Showgirls, které znamenalo propad v MacLachlanově dobře rozjeté kariéře. České divačky upoutal v posledních letech v seriálu Zoufalé manželky, kde ztvárnil postavu Orsona Hodge. Jisté zpestření pro Kyla představoval i seriál Sex ve městě. Zde si paradoxně zahrál frigidního manžela Charlotty Yorkové.

Ve svém osobním životě však Kyle frigidní rozhodně nebyl, spíše naopak. Vzhledem k tomu, že si atraktivní herec vybíral často své partnerky mezi kolegyněmi, prošly jeho postelí i představitelky známé ze seriálu Twin Peaks, a sice Laura Flynn Boyleová a Laura Dernová. A jeho současný soukromý život? Tři roky byl zasnoubený s modelkou Lindou Evangelistou. Ta jej ale podváděla s francouzským fotbalistou, se kterým dokonce otěhotněla. V roce 2002 se nakonec oženil s módní redaktorkou Desiree Gruber. Společně žijí na Manhattanu, chovají dva psy, kterým vytvořili i vlastní internetové stránky.

kdva

V současnosti se Kyle věnuje především divadlu na Broadwayi, hraje často golf a pěstuje vinnou révu v okrese Walla Walla ve státě Washington. Brzy mu přibude nový „koníček“. V červnu se má totiž dnes již šestapadesátiletému Kylovi narodit další potomek.

ktri

zdroj fotografií: CBS Drama

 

Reklama