Také se vás vaše okolí neustále vyptává, kdy už budete mít dítě, že už máte ten nejvyšší čas, atd.? Přesně tohle je i případ Lucky, která je neustále pod palbou otázek ohledně budoucího potomka. Ona by rodinu moc chtěla, ovšem trauma ze základní školy ji v početí stále brání, ač je to téměř dvacet let.

child birth

Porod je jistě strašákem mnoha nastávajících matek. Stejně tomu je i v případě dvaatřicetileté Lucky, jen z trochu jiného důvodu. „Mám skvělého a milujícího manžela, výborné zázemí, co se týče finanční stránky, taky si nemůžu stěžovat, prostě vše nakloněné tomu otěhotnět. Já bych miminko chtěla, stejně jako můj muž, jenže nějak se nedokážu přenést přes představu porodu, který mě neskutečně děsí.“

Když to zvládly jiné, proč ne ona, tímto se chlácholí Lucka, ale i tak má neustále před očima tu „hrůzu“, co jim pustili na základní škole. „Myslím, že to bylo v osmé třídě, kdy nám učitelka během hodiny rodinné výchovy pustila porod. Nic horšího jsem do teď neviděla. Pamatuji si, jak většina kluků omdlela, teda i některé holky. Jen podotknu, že celá akce se odehrávala s kamerou zamířenou přímo na… K tomu ještě ten příšerný řev rodičky.“  Lucka nemůže ústřižky z  videa stále vytěsnit z hlavy. „Většina lidí se mi za to směje, ale bylo to vážně příšerný. To dokazuje i to, že z třiceti bývalých spolužáků má cca pětina děti.“ Na závěr dodává, „moc děkujeme, paní učitelko…“.

Čtěte také:

Reklama