Vážená redakce,
tak mě právě trochu zamrzela Vaše anketa (všimli jste si, doufám, jak důsledně plním Vaše přání a vykám Vám se vší zdvořilostí, tudíž s velkým V).

Ona většina čtenářek prostě pokrčí rameny, a když si to tedy přejete, vyhoví - to samozřejmě je slušnost. Nicméně, jak už jsem napsala v reakci na paní Breníkovou, když poděkovala, že i přes technické problémy s novou verzí Vám zachováváme přízeň: My už ji bohužel nezachováváme Vám, ale značce, kterou vytvořili ti před Vámi. Průběžně žádáte o vykání, vysvětlujete nám, co je slušnost. Dnes jste nám sdělili, že tu pouze pracujete, tudíž je osobní přístup jako tykání nepatřičný.

Z toho bohužel vyplývá, že s Vámi nemáme žádný osobní vztah, takže už sem nechodíme kvůli Vám. Scházíme se tu, protože tu máme kamarádky a redakce je tu v podstatě pouze jako technická platforma bez osobního přístupu. Nestojíte o něj. Pak ale také nemůžete očekávat, že Vám budeme psát svoje zážitky s dětmi, popisovat svůj přístup k životu, svoje osobní postoje či příběhy... Naše osoby... To by totiž vyžadovalo od Vás, vážená redakce, alespoň trochu osobní přístup.

Nu což, jak už jsem řekla, chodíme sem kvůli přátelům. Takže nezávisle na Vás, vážená redakce, se tu bude znovu probírat kojení, finance, polykání, holení a spousta jiných oddechových témat. Nezávisle na Vás... protože jsme vcelku dobře fungující internetová komunita a tykáme si, budeme si tu rády povídat. Ale bez Vás. Nu, bude se nám asi chvíli stýskat po starých časech, ale zvykneme si.

Však na Vás zapomeneme a zřejmě Vás budeme kontaktovat hlavně ve věcech technických. Nebo když tu bude fakt dobrý článek. Jsou tu naštěstí lidé, kteří jej napsat dokáží. Na takové články reagujeme všechny rády. A světe zboř se, tyhle autorky se proti tykání zatím nikdy neohrazovaly, navíc některé z nás jim zcela spontánně i vykaly. Kdo ví proč?

Přeji Vám hezký den.
Suzanne


Milá Suzanne,
moc díky za příspěvek. Jen bych poznamenal, že krom toho, že máte pravdu, se vámi zmiňovaná komunita sestává asi ze sta čtenářek. V bojůvce jich vystupuje asi dvacet :-). Celkem je čtenářek asi 80 000. A ano, skutečně se nelze zavděčit všem :).

Reklama