Anna s Petrem už jsou rodiči dvou chlapců. Moc by si přáli ještě holčičku, ale dalšího potomka už přirozenou cestou mít nemohou. Rozhodli se proto, že by chtěli jít do adopce. Jejich nápad se ale doma s nadšením nesetkal.

kid „Už dlouho nad adopcí přemýšlíme. Vždy jsem chtěla holčičku, i manžel je pro. Já už, bohužel, další dítě mít nemohu, je to tedy jediná šance splnit si svůj sen,“ začíná vyprávět Anna. Ta se s manželem domluvila, že do adopce půjdou. Dům je velký, finančně nestrádají a lásky mají na rozdávání. O budoucí sestřičce řekli i svým synům (6 a 9 let), jenže ti jsou jednoznačně proti. O novém přírůstku nechtějí ani slyšet.

Mohlo by vás zajímat:

Anna spolu s Petrem se snažili chlapcům vysvětlit, že taková tragédie, jak si to představují, to nebude. I přesto nesouhlasí. Nechtějí o nějaké holce ani slyšet. Podle jejich slov jim to takto vyhovuje a nechtějí se s nikým dalším o nic dělit. „Říkala jsem si, že je to přejde, zatím to tak nevypadá. Děsí se toho, že by to mohla být opravdu pravda a oni by měli sestru. Co jsem si zjišťovala, tak pří adopci si pozvou na konzultaci všechny členy rodiny. Je mi jasné, že by tam kluci říkali ty nesmysly, co slyším doma. S tím by nám holčičku rozhodně nedali. Vzdávám to. Je mi hrozně líto, že kvůli svým synům se nemůžu znovu stát matkou.“

Čtěte také:

Reklama