V centru města bydleli už dvanáctým rokem. Do pronajatého bytu o velikosti 3+1 se přestěhovali v době, kdy plánovali založit rodinu. Milovali to tam. Měli blízko práci, školku, pak i školu pro své dva syny (8 a 10), pěkný park. I jejich přátelé tu žili. Jenže před rokem přišel majitel domu se zdražováním nájemného. Natolik, že by ujídalo až příliš z jejich rodinného rozpočtu. A tak došlo na stěhování.

sexe.jpg
Foto: Shutterstock

„Nechtěli jsme jinou lokalitu, měnit klukům školu, trávit čas v kolonách při dojíždění do práce a hledáním parkování. A tak jsme nakonec skončili jen o kousek dál, ale v malém kamrlíku 2kk. Řekli jsme si, že to nějak zvládneme, než ceny nemovitostí zase začnou klesat na únosnou mez. Jenže ve čtyřech lidech je to fakt síla! Děti mají svůj pokojíček a my s manželem spíme v kuchyni s jídelnou a obývákem dohromady,“ popisuje Martina současnou bytovou situaci v jejich rodině. A jedním dechem dodává, že největší problém mají s provozováním sexu.

„Když se s mužem chceme pomilovat, tak si nutně pro „něco“ musíme dojít do sklípku. To je takový miniaturní kumbálek u nás na patře. Máme ho společný ještě se sousedkou, která tam ale naštěstí vůbec nechodí. Jedině tam je klid. Dokonce uvnitř máme i připravené deky, aby nás nezáblo,“ směje se Martina a popisuje, že se vytrácí z bytu ve chvíli, kdy kluci něco sledují v televizi, nebo se učí.

„Možná to brzy prokouknou, ale aspoň máme jistotu, že nás nenačapou v nejlepším nebo neuslyší. Oni totiž po bytě věčně někam courají, ve dne i v noci. A k tomu jsou tu dveře snad z papíru,“ kroutí hlavou vynalézavá žena.

Čtěte také: