vstupenky

Vyhrajte vstupenky do blázince v Bohnicích! 5. a 6. června 2010 se tu koná tradiční festival Mezi ploty... Vy můžete vyhrát volné lístky na oba dva dny, a to párově. Stačí správně odpovědět na náš dnešní kvíz!

Otázka zní...

Kdo je nejslavnější upír?

  1. Kníže Schwarzenberg
  2. Van Helsing
  3. Hrabě Drákula

Ze správných odpovědí vylusujeme dvě výherkyně, které získají po dvou vstupenkách na oba dva dny festivalu!

Kvíz začíná právě teď (9.30 hodin) a končí s úderem dnešní děsivé a tajuplné půlnoci!

O festivalu

Festival Mezi ploty patří bezesporu k nejvýraznějším kulturně-uměleckým přehlídkám v České republice. Ojedinělý je ale i z mezinárodního hlediska. Není běžné, že by se někde ve světě konala v psychiatrické léčebně akce podobného rozsahu a zaměření. Letos Vás do Bohnic zve Era od Poštovní spořitelny - generální partner Program slibuje skutečně pestrý - během 5. - 6. června v Praze vystoupí například Aneta Langerová, Tomáš Klus, Dan Bárta, Lenka Dusilová či Toxique. Chybět nebude ani divadlo, tanec a nejrůznější workshopy.

Téma dne: Děs a strach v mém okolí!

Pište mi o strachu ve vašem okolí. Bydlíte u jaderné elektrárny? Nebo nedaleko opravdu rušné cesty? Blázince? Máte za souseda vyléčeného pedofila? Stala se ve vašem okolí třeba nějaká vražda? Máte poblíž nebezpečný les nebo park? Bojíte se hřbitova za domem? A z jakého důvodu se těchto míst, lidí a věcí bojíte? Posílejte mi na téma: Místa, lidé a věci, kterých se ve svém okolí bojím...

  • ... fotky s krátkým popisem.
  • ... příběhy.

Čekám je na našem redakčním e-mailu...

Nejlepší příspěvky samozřejmě odměním zajímavými cenami!

Reklama