A je to tady! Tříměsíční spolupráce magazínu Žena-in a Poděbradky se právě teď začíná pořádně rozjíždět.

Pro všechny naše čtenářky, které rády soutěží, máme připraven první vědomostní kvíz, týkající se pití, pitného režimu a všeho, co je spojeno s příjmem tekutin.

Každý den v průběhu tohoto týdne naleznete na našich stránkách jednou soutěžní otázku, na kterou můžete odpovědět. Otázky je možno zodpovědět i zpětně, pokud se některý den na náš magazín nedostanete.

pátek bude k otázce navíc připojena výzva, abyste vymysleli trefný slogan na minerálky Poděbradka. 10 z vás, jejichž slogan bude vyhodnocen jako nevtipnější, nejzajímavější či nejvýstižnější se mohou těšit na některé z výher, kterými jsou batohy, mikiny Polartec, deštníky a trička.

Pro lepší inspiraci při vymýšlení sloganu vám poslouží buď již dříve uveřejněné články na www.zena-in.cz , nebo stránky www.poděbradka.cz , kde jistě naleznete spoustu zajímavých informací o minerálkách Poděbradka.

Správné odpovědi a slogany budou vyhodnoceny redakcí a zástupcem firmy Poděbradka co nejdříve po skončení soutěže.

Výherci se o své výhře dozvědí e-mailem a nejlepší slogany budou zveřejněny v samostatném článku. Autoři vítězných sloganů se tak mohou těšit na ovace a nehynoucí popularitu na našich stránkách.

Takže neváhejte a zapojte se do soutěže. S Poděbradkou vás jich do konce února čeká ještě mnoho, takže tato pro vás může být třeba takovým zahřívacím kolem.

Soutěžit můžete ZDE .