A protože letos Kvído slaví 5. narozeniny, připravil si pro děti na webu www.kvido.cz 5 zábavných soutěžních aktivit. Tak se do nich zapojte, na výherce čeká balíček pro malé objevitele. Kromě toho se s Kvídem můžete až do října potkat na několika rodinných akcích a výletech. Sledujte www.kvido.cz a vyberte si ten svůj. Od 22. 8. do 11. 9. pak na prodejnách Albi pořídíte všechny Kvídovy produkty se slevou, stejně tak na e-shopu. Přijďte se vybavit do školy. Učení s Kvídem není nuda!

Vybíráme z Kvídových novinek

Sešitová únikovka – Cesta do pohádky

Vydej se do pohádkové říše, kde se chystá velkolepá oslava narozenin. Deset pohádkových bytostí se ale na oslavu nemůže dostavit a ty máš za úkol dárky od nich předem vyzvednout. Zvládneš cestou překonat všechny nástrahy?

62fcc88e87037obrazek.jpg
Albi 99 Kč

Sešitová únikovka – Cesta za dinosaury

Společně s kamarády se ocitáte v tajuplné zemi, kde potkáváte různé druhy dinosaurů. Ne všichni jsou ale hodní a přátelští! Dokážete se dostat zpátky domů?

62fcc89d8e0cbobrazek.jpgAlbi  99 Kč

Kreslicí LCD tabulka

Ideální na cesty i na doma. Můžete na ni kreslit, psát vzkazy nebo hrát malovací hry, aniž byste potřebovali papír. Kresba či nápis na tabulce svítí do té doby, než zmáčknete mazací tlačítko. Poté se vše smaže a pokračujete s čistou plochou.
62fcc83b455feobrazek.jpg

Albi  249 Kč

V kostce

Na každé ze 60 ilustrovaných karet jsou znázorněny informace z určité oblasti (Česko, příroda, písmenka). Hráči mají patnáct vteřin, aby si toho z ní zapamatovali co nejvíce, a zvládli pak odpovědět na jednu až dvě vylosované otázky.

62fcc872e5bc0obrazek.jpg
Albi  449 Kč62fcc443e1791obrazek.jpg