6242c78bbee1aobrazek.jpg

Ale to není všechno! U příležitosti Kvídova svátku nazpívala jeho ambasadorka a kamarádka v jednom Eva Burešová novou písničku. Chytlavá melodie je stejně veselá a hravá jako Kvído samotný. Hudbu k ní složil Vašek Noid Bárta, text napsala Eliška Grabcová. Navíc každý, kdo Kvídovi pošle video nebo fotografii s tancem podle videoklipu, dostane odměnu. Podívejte se na www.kvido.cz, ať vám nic neunikne.

A jaká by to byla oslava bez dárků? Po celý duben platí v Albi prodejnách slevy na všechny Kvídovy produkty a k jejich nákupu speciální písničkové překvapení. Stejně tak pořídíte Kvída levněji na e-shopu Albi.

Co najdete v sortimentu od Kvída?

Nudit se s ním nebudou školáci, předškoláci ani nejmenší batolata.

Básničky s pohybem – Zvířátka

6242c718d88d5obrazek.jpg

Kniha obsahuje 6 rytmických básniček s obrázky zvířátek a jednoduché pohyby, které mohou děti provádět společně s říkáním. Kombinace slovního a fyzického cvičení podporuje jejich koncentraci, paměť a urychluje rozvoj řeči. Pro děti od 2 let.

Roztančené fixy

6242c729916deobrazek.jpg

Roztančené fixy jsou interaktivní grafomotorické sešity plné obrázků a aktivit s příběhy 2 barevných fixek, které učí předškolní děti kreslit, psát a rozvíjet přitom jemnou motoriku i zrakové vnímání. Díky mazatelným fixům můžou děti sešity vyplňovat opakovaně. Hračka roku 2021 v kategorii Baby a předškolní hračky.

Únikovka Golem

6242c7392a638obrazek.jpg

Děti se v této dobrodružné stolní únikové hře vydají po stopách Golema do deseti různých místností. Postupně plní netradiční úkoly a hádanky, odhalují skrytá tajemství a indicie, které jim napoví, jak dál v příběhu pokračovat. Hra rozvíjí dedukci a logické uvažování. Pro děti od 8 let.

Vybíráme z Kvídových novinek

Bingo na cesty – Postřehovka do vlaku či auta

6242c74beca6bobrazek.jpg

Více na KVIDO.CZ
6242c77a03f2aobrazek.jpg