Květová voda BIO Levandule, která si ponechává svou autentickou vůni, čistí smíšenou až mastnou pokožku. Neobsahuje žádné přídavné syntetické vůně, neobsahuje silikony ani parabeny. 99 % všech ingrediencí je přírodního původu, 99 % všech ingrediencí pochází z ekologického zemědělství.

Květová voda bio Sanoflore, získaná destilací, je 100% rostlinný produkt, jenž dodává pokožce čisté aktivní látky z rostlin bio a zesiluje účinek pleťového přípravku. Pro své pozitivní účinky je používaná jako základ přípravků Sanoflore. Získává se náročnou destilací za pomocí vodní páry a je založena na principech ve vodě rozpustných aktivních látek.

 

ÚČINNOST*
Pokožka je očištěná a zdravější: 86 %
Pokožka je čistější, jasnější: 81 %
Přípravek zanechává příjemný pocit na pokožce: 92 %

HODNOCENÍ SPOTŘEBITELEK*
Přípravek při dotyku nelepí  93,3 %
Nezanechává lepivý pocit na pokožce 93,3 %
Vstřebání přípravku je rychlé 93,3 %
Vzhled přípravku je příjemný 86,7 %
Textura přípravku je příjemná 90 %
Po aplikaci zanechává přípravek pocit osvěžení 90 %
Přípravek je adaptovaný pro můj typ pokožky 80 %

V konečném hodnocení je přípravek velice příjemný: 76,7 %
Přípravek  mi vyhovuje: 73,3 %

* test autoevaluace spotřebitelek se smíšenou až mastnou pokožkou

200 ml
Doporučená prodejní cena: 240 Kč

Pozitivní účinky levandule
Levandule jsou silně vonící keře vysoké až jeden metr, s úzkými kopinatými listy a šedomodrými květy na konci štíhlých stonků. Existuje více než 20 druhů levandule. Rostlina pochází ze Středomoří, odkud se rozšířila do jiných zemí, ale jako teplomilné rostlině se jí ne všude daří.
Esenciální olej se získává pouze z květů. Květy levandule obsahují mnoho blahodárných silic, které svými účinky zklidňují nervový systém, zlepšují psychickou odolnost, pomáhají při srdečních těžkostech. Levandule mírní bolesti a koliky, je antibakteriální. Silice vyvolává mírným drážděním prokrvení a zlepšuje obnovovací procesy v kůži.

Již samotné vědecké označení levandule je odvozené z latinského lavare – umývat. Levandule má však mimo léčebných účinků na lidské tělo spoustu dalších využívaných vlastností.

Sušená levandule působí jako repelent, pročisťuje vzduch v místnostech, provoní ložní prádlo nebo oblečení ve skříních, sušená levandule v pytlíčku vložená pod polštář pomáhá při potížích se spánkem.

BIORITUÁL KRÁSY PRO ROVNOVÁHU PLETI
Pleť smíšená až mastná, lesknoucí se, s nedokonalostmi.

PRVNÍ KROK:
Květová voda BIO Levandule
Po vyčištění pleti a před použitím krému aplikujte na vatový tampon
jako pleťovou vodu anebo jemně
nastříkejte přímo na tvář.

DRUHÝ KROK:
Zmatňující hydratační aromaemulze
Tato velmi svěží a lehká emulze
navrací rovnováhu smíšené až mastné pleti.Esenciální oleje  z citronu a máty peprné čistí pleť, jojobový olej bio ji zvlhčuje, aniž by ji mastil.

 
                           K dostání výhradně v lékárnách od září 2008.
                           www.sanoflore.cz

 

Reklama